Warsztat online: Ene due like… na kogo wypadnie na tego BĘC!

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi mapa

sobota 12.12.2020

4

Warsztat online: Ene due like… na kogo wypadnie na tego BĘC!

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie naszej nowej wystawy „Łódzkie mikrohistorie. Ludzkie mikrohistorie”. Z tej okazji Dział Edukacji CMWŁ przygotował warsztaty online dla najmłodszych.

Pierwszy z nich – „Ene due like… na kogo wypadnie na tego BĘC!” to podróż w świat dawnych zabawek i zabawy. Dowiecie się na nim dlaczego podczas bawienia się klockami czy lalkami tracimy poczucie czasu i chcemy bawić się w nieskończoność. Młodzi uczestnicy poznają historię zabawek, porównamy te dawne ze współczesnymi. Ożywimy także kilka dawnych zabaw i gier, a na koniec sami stworzymy swoją własną zabawkę w stylu retro!

Dla kogo: dzieci w wieku 6-10 lat wraz z opiekunem
Kiedy: 12 grudnia o godzinie 12.00 i 15.00
Koszt: 4 zł od uczestnika, udział opiekuna jest bezpłatny. KUP BILET

Uwaga: Zapewniamy materiały do warsztatu, które będzie można odebrać po zakupie biletu w CMWŁ, w portierni przy wejściu od strony ul. Piotrkowskiej.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Warsztaty odbędą się online, na platformie ZOOM. Link do spotkania zostanie wysłany na adres podany podczas zakupu biletu najpóźniej dzień przed rozpoczęciem warsztatu. Link nie może być przekazywany i udostępniany osobom nie będącym uczestnikami warsztatu.

W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Edukacji pod nr tel. 500 527 855.

Projekt „Łódzkie mikrohistorie. Ludzkie mikrohistorie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z programu Wspieranie działań muzealnych oraz ze środków Miasta Łodzi.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15