Warsztat-niespodzianka w Muzeum Pałac Herbsta

Muzeum Pałac Herbsta mapa

sobota 11.02.2023

6

Warsztat-niespodzianka w Muzeum Pałac Herbsta

Te warsztaty owiane są jeszcze tajemnicą. Spotkamy się w Galerii Sztuki Dawnej, by jako jedni z pierwszych zobaczyć nowo otwartą wystawę prezentującą malarstwo polskie XIX i pocz. XX wieku ze zbiorów Muzeum Sztuki w Łodzi. Możemy zdradzić, że przyda się wyobraźnie, by na chwilę w muzealnym teatrzyku ożywić postacie z malarskich arcydzieł.

Z cyklu: Rodzinny kalejdoskop – cykl sobotnich warsztatów rodzinnych odbywających się we wnętrzach pałacu Herbsta oraz w Galerii Sztuki Dawnej. Zajęcia są okazją do rozwinięcia różnorodnych zdolności oraz wzięcia udziału w rozmaitych aktywnościach, które pozwolą poznać wystawy prezentowane w MPH.

Prowadzenie: Katarzyna Kończal – Dział Edukacji MPH

Liczba miejsc ograniczona. Udział w zajęciach możliwy wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji: e-mail: edu.herbst@msl.org.pl, tel. 506 941 803 / 42 674 96 98 w. 35 (pn.-pt. 8:00-16:00).

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

11 lutego 2023, sobota, godz. 11:10-12:10 (warsztaty dla dzieci w wieku 3-6 lat)
11 lutego 2023, sobota, godz. 12:30-14:00 (warsztaty dla dzieci od 7. roku życia)

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie