Warsztat Intuicja Mamy: kogo słuchać? komu ufać?

Szumiś Cafe, Nowolipie 25 mapa

czwartek 14.06.2018

25 zł

Warsztat Intuicja Mamy: kogo słuchać? komu ufać?

„Kogo słuchać, komu ufać? I gdzie podziała się moja intuicja?”

Warsztat na temat rozterek mam, związanych z poszukiwaniem odpowiedzi na różne, macierzyńskie pytania, bolesności konfrontowania się z chaosem i natłokiem informacyjnym oraz trudnościami, aby zaufać intuicji.

  •  Są takie dni, gdy nie wiesz, co się dzieje z Twoim dzieckiem, może coś mu dolega, a może jego rozwój przebiega w sposób, który Cię niepokoi.
  • Zadajesz sobie i swoim bliskim pytania: „Czy to normalne? Czy tak powinno być?”, a może szukasz odpowiedzi w Internecie?
  •  W zamian dostajesz mnóstwo porad od różnych osób – męża, własnej mamy, teściowej, pediatry, psychologa, kuzynki mającej dwoje dzieci, sąsiadki z bloku obok, matek z forów internetowych czy grup na fb… i każda kolejna podpowiedź budzi w Tobie coraz większy niepokój i zdezorientowanie
  • Pojawiają się myśli: „Czy ja powinnam to wiedzieć? Co zrobić, jeśli nie wiem?”

Spotkaj się z nami, by wspólnie znaleźć odpowiedź na te pytania! Komu zaufać? Kogo wysłuchać? Czy w tym szaleństwie jest metoda?

14 czerwca 2018, godzina: 11.30

Prowadzenie: Fundacja Wspierania Rodziny „Bliżej”

Inwestycja: 25zł

Ilość miejsc ograniczona, prosimy o zgłoszenia drogą mailową na adres zapisy@szumiscafe.pl (w temacie prosimy o hasło „intuicja”), lub osobiście w kawiarni.

Do zobaczenia w Szumiś Cafe!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
szumis_cafe warszawa logo

Szumiś Cafe

Szumiś Cafe zostało stworzone dla Mam i Dzieci, z myślą o ich komforcie. Kawiarnia znajduje się przy ulicy Nowolipie na odcinku pomiędzy Smoczą a Aleją Jana Pawła II. Lokal jest połączeniem kawiarenki ze sklepem z …

Więcej

Adres:

Warszawa, Nowolipie 25

Kontakt:

606 641 624
zapisy@szumiscafe.pl
https://www.facebook.com/szumiscafe/