Warsztat dla rodziców: Jak pomagać dzieciom radzić sobie z emocjami

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka mapa

piątek 13.10.2023

140

Warsztat dla rodziców: Jak pomagać dzieciom radzić sobie z emocjami

Z okazji 25-lecia Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych, ale nie zapominamy o rodzicach! Dlatego przedstawiamy propozycję dla opiekunów – warsztat „Jak pomagać dzieciom radzić sobie z emocjami”.

Warsztat powstał z myślą o osobach, które odczuwają przytłoczenie i nieraz bezradność, gdy ich dzieci wpadają w złość, boją się albo płaczą oraz pragną oswajać świat emocji – własnych i dzieci, by w ich życiu było więcej spokoju i równowagi.

To także propozycja dla rodziców, którzy są zmęczeni wymyślaniem kar i nagród i pragną opierać swoje rodzicielstwo na więzi, szacunku, bliskości i uznawaniu potrzeb dzieci i swoich własnych.

Dzięki udziałowi w nim dowiesz się, w jaki sposób wspierać dzieci, by uczyły się rozumieć, przeżywać i regulować trudne emocje.

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Rybak – coach CCA, trener oraz autorka książek.

Więcej informacji:  https://malgorzata-rybak.pl

Zapraszamy do Naszego Centrum 13 października na godzinę 18:00!

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Koszt: 140zł/za osobę, 250 zł/ za rodziców.

Czas trwania: 2, 5 godziny.

Obowiązuje formularz zapisów na warsztat dla rodziców: https://centrumtworczosci.pl/jak-pomagac-dzieciom-radzic-sobie-z-emocjami-warsztat-z-okazji-25-lecia/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Istotą działalności Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka jest kształtowanie kreatywnych osobowości poprzez działania w różnych dziedzinach sztuki. Nasze motto, słowa Janusza Korczaka „Dzieci – książęta uczuć, poeci i myśliciele", oznacza wiarę w potencjał twórczy …

Więcej