Warsztat dla maksymalnie 5 osób

Data wydarzenia: środa 15.06.2011 do niedziela 03.07.2011

Warsztat dla maksymalnie 5 osób – cenę dzielicie na ilość osób. Do końca lipca promocyjna cena. Warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które chcą w przyjaznym dla Siebie miejscu, w wybranym terminie porozmawiać z Dietetykiem, specjalistą ds. żywienia na tematy związane z żywieniem.

 Specjalizujemy się w pomaganiu dzieciom chorym jak i zdrowym, kobietom w ciąży, karmiącym, odchudzającym się, mamom niejadków, alergików, dzieciom i kobietom wegetariańskim, otyłym, chorym na cukrzyce, nadciśnienie i inne choroby dietozależne oraz w przekonywaniu mężów do zdrowej diety itp.

Cenę dzielicie na ilość mam, która bierze udział w spotkaniu. Jesteśmy do waszej dyspozycji, dopasujemy tematykę warsztatu, pogadanki do Waszych potrzeb.

Jak nas zamówić:

  1. Napiszcie do nas justyna@przepisy-dla-dzieci.pl jakiego warsztatu potrzebujecie.

  2. Ustalimy telefonicznie lub przez e-mail plan oraz termin i miejsce spotkania.

  3. Poprosimy Was o zaproponowanie tematyki spotkania, abyśmy mogły opracować dla was wskazówki do zdrowej diety.

  4. Dietetyk przyjedzie do Was w wyznaczonym terminie.

Kupując usługę "Warsztaty żywieniowe dla przyjaciółek" otrzymasz:

  1. Opracowane i wydrukowane materiały specjalnie dla Was

  2. Na życzenie wykonamy analizę jakościową jadłospisów

  3. Indywidualny Warsztat żywieniowy z Dietetykiem trwający 1,5 godziny.

  4. Spotkanie prowadzić będzie jeden z naszych Dietetyków. Wszyscy mają tytuł mgr Dietetyki i są absolwentkami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mają doświadczenie w układaniu specjalistycznych diet, w prowadzeniu warsztatów żywieniowych. Interesują się tematyką zdrowego żywienia dzieci, kobiet w ciąży, karmiących, odchudzających. Pomagają kształtować zdrowe nawyki żywieniowe od najmłodszych lat oraz mają sukcesy w przekonywaniu Tatusiów do zdrowej diety.

Promocyjna cena: 350 zł. Obowiązuje do 31 lipca. W cenę wliczony jest dojazd do Klienta.

Zapisz się już dziś: justyna@przepisy-dla-dzieci.pl Pamiętaj w zgłoszeniu należy podać także swój numer telefonu, zaproponujcie miejsce, tematykę i termin spotkania.

Szczegóły oraz inne nasze warsztaty na stronie: www.przepisy-dla-dzieci.pl

 

www.Przepisy-dla-dzieci.pl

www.Przepisy-dla-dzieci.pl to portal gdzie poznasz zasady zdrowego żywienia. Naszym celem jest nauczenie mam układania pełnowartościowych jadłospisów dla Siebie, dziecka i całej rodziny, zdrowych zasad żywieniowych oraz dokonywania mądrych zakupów spożywczych. Dzięki tej wiedzy żywienie ma …

Więcej