Warszawskie Dni Rodzinne

błonia PGE Narodowego
📅 piątek 10.09.2021 do niedziela 12.09.2021
Warszawskie Dni Rodzinnee
Wielkie święto wszystkich rodzin powraca!

Już po raz 15. Zwalcz Nudę zaprasza warszawiaków i warszawianki na Warszawskie Dni Rodzinne. W tym roku w dniach 10-12 września odbędą się bezpłatne wydarzenia dla dzieci i rodzin.  Wielki finał WDR natomiast 11 września – na błoniach PGE Narodowego podczas pikniku

22 tysięcy osób i ponad 500 bezpłatnych wydarzeń w całym mieście – tak wyglądały Warszawskie Dni Rodzinne w 2019 roku.  Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, WDR ponownie odbędzie się w stolicy.

Ten projekt, realizowany przez Zwalcz Nudę już po raz 15., promuje wspólne aktywne spędzanie czasu przez dzieci i rodziców. Zajęcia prowadzą teatry, muzea, szkoły językowe i artystyczne oraz inne placówki o różnorodnym profilu działalności. W ramach akcji do współpracy zapraszamy nie tylko sferę publiczną, ale również organizacje pozarządowe i biznes. Wszystkie wydarzenia w ramach WDR są bezpłatne.

Więcej informacji i zapisy na: www.warszawskiednirodzinne.pl/

Partnerem wydarzenia jest miasto stołeczne Warszawa.

Warszawskie Dni Rodzinne

10-12 września