Warszawa Wraca do Szkoły!

Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad, Warszawa
📅 sobota 03.09.2016
10 zł dla całej rodziny
Warszawa wraca do szkoły plakat
3 września w godzinach 10.00-18.00, w Pałacu Kultury i Nauki odbywa się fantastyczny rodzinny event – Warszawa Wraca do Szkoły/Warsaw Back to School!

Partnerzy eventu zaprezentują najlepsze marki oraz produkty niezbędne, aby ten powrót do szkoły był jak najbardziej udany.

Najlepsze marki, nowości rynkowe i zakupy w promocyjnych cenach!

Na najmłodszych czekają animacje, loterie i konkursy z super nagrodami!

Rodziców zapraszamy na warsztaty, szkolenia, prezentacje, degustacje!

„Warszawa Wraca do Szkoły” to mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych!

W programie wydarzenia m.in.

– Strefa Shopping- najlepsze produkty do szkoły i do domu w najlepszych cenach!

– Strefa dla dzieci, która będzie edukować i bawić w jednym. Najmłodsi będą mieli okazję zapoznać się z ruchem drogowym pod bacznym okiem Głównego Inspektora Transportu Drogowego, do tego sala zabaw, ulubione postacie z bajek, strefa zabawy Playmobil, animacje i konkursy z super nagrodami!

– Strefa multimedialnej nauki i zabawy Microsoft

– Bezpieczna droga do szkoły- akcja edukacyjna Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i Fundacji KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci

– Strefa zdrowego odżywiania – nauka zdrowego odżywiania, bezpłatne konsultacje z dietetykiem i psychologiem

-Sportowe emocje z klubem Legia Warszawa, FunStore!

-Warsztaty taneczne ze szkołą taneczną Egurrola Dance Studio!

-Rodzinne miasteczko motoryzacyjne oraz jazdy testowe z BMW, MINI, Mercedes-Benz, SKODA, Peugeot

Czy i jak motywować dzieci

– Bezpłatne badania lekarskie!

– Słuchobus- badanie słuchu u dzieci!

– Uczymy empatii- pomagamy zwierzętom ze schroniska na Paluchu –  „Adoptuj, nie kupuj!”

– Zabawa z monsterami- Kierunek życzliwość! Bądź życzliwym pasażerem zamiast być monsterem!

– Akcja pomocy potrzebującym dzieciom- „Wyprawka Szkolna”

Warszawa wraca do szkoły – to dzień pełen atrakcji dla całej rodziny!

Zabawa i edukacja, pomoc i inspiracja!

Nie może Was zabraknąć!

Cena biletu wstępu- 10 zł dla całej rodziny*
*Uwaga: wstęp bezpłatny dla osób, które wspomogą akcję „Wyprawka Szkolna”.
Wystarczy przynieść ze sobą produkt wyposażenia wyprawki szkolnej dla potrzebujących dzieci (tornister, piórnik, kredki itp.).

Po szczegóły zapraszamy na www.warszawawracadoszkoly.pl