Warsaw Magic Festiwal 2022

Centrum Praskie “Koneser” mapa

piątek 19.08.2022 do niedziela 21.08.2022

Warsaw Magic Festiwal 2022

Chcecie zakończyć lato w naprawdę magiczny sposób? W dniach 19-21 sierpnia 2022 roku, Muzeum Magii i Iluzji zaprasza na wyjątkowy festiwal sztuki ulicznej w Centrum Praskim “Koneser”! Jest to świetna okazja by spędzić wyjątkowy czas z rodziną. Co czeka naszych gości?

  • Dla najmłodszych przygotowaliśmy gry, zabawy terenowe oraz stacjonarne, malowanie twarzy, bańki mydlane, interaktywne stanowiska oraz animacje.
  • 3 dni występów iluzjonistów, żonglerów, akrobatów, artystów sztuki ulicznej, tancerzy, a także spektakle teatralne.
  • Magiczny Festiwal angażuje i aktywizuje każdego z gości. Do wyboru warsztaty: aktorskie, plastyczne, muzyczne, a nawet nauka iluzji!
  • Dzięki zaangażowaniu gastronomicznych punktów, galerii, sklepów Centrum Praskiego “Koneser” odwiedzający będą mogli zapoznać się ze smakami tutejszych restauracji, wziąć udział w ciekawych aktywnościach, a także zakupić produkty naszych wystawców.

W ramach naszego Festiwalu będziecie mogli wziąć udział w loterii fantowej, z której zysk przekazujemy na Związek Ukraińców w Polsce. Jest to także partner naszego wydarzenia. W puli – nagrody rzeczowe, vouchery na warsztaty czy kolacje.

Po najnowsze informacje zapraszamy do wydarzenia na Faceeboku!
Warsaw Magic Festiwal 2022

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem UNICEF Polska oraz Burmistrza dzielnicy Praga-Północ.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie