Walentynkowa sesja fotograficzna dla zakochanych w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo, Warszawa mapa

sobota 15.02.2020

Walentynkowa sesja fotograficzna dla zakochanych w Galerii Bemowo

W sobotę 15 lutego w godzinach 12.00-18.00 Galeria Bemowo zaprasza mieszkańców Bemowa na wspólne świętowanie Walentynek. W programie wydarzenia zaplanowano profesjonalne sesje zdjęciowe dla zakochanych oraz Punkt Skanowania Wspomnień.

Z okazji wielkiego święta miłości Galeria Bemowo przygotowała specjalny prezent dla swoich klientów – walentynkową strefę, w której wszyscy zakochani mogą zapozować do zdjęcia w oryginalnej, eleganckiej scenografii. W sesji zdjęciowej mogą wziąć udział zarówno seniorzy, jak i pary z krótszym stażem. Wykonane zdjęcia zostaną od razu bezpłatnie wydrukowane, oprawione w ramkę i wręczone uczestnikom akcji w prezencie.

Przez cały czas trwania wydarzenia będzie również działać Punkt Skanowania Wspomnień, czyli specjalne stanowisko do digitalizacji zdjęć, gdzie analogowe fotografie przyniesione przez Klientów Galerii Bemowo zostaną zeskanowane i cyfrowo odnowione. Poddane retuszowi dawne fotografie nie zostaną przekazane autorom drogą mailową. Z wybranych zdjęć powstanie Wielka Księga Miłości Bemowa!

Walentynki to czas okazywania miłości. Czemu zatem nie uwiecznić tego pięknego uczucia na długie lata? Specjalnie dla zakochanych przygotowaliśmy stanowisko, gdzie będzie można uchwycić Waszą miłość w walentynkowym kadrze. Zachęcamy również do odwiedzenia Punktu Skanowania Wspomnień, gdzie udowodnimy, że ‘Wiele nas łączy’, a miłość nie zna granic i nie liczy lat!– mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w atrakcjach walentynkowych w Galerii Bemowo jest bezpłatny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:fotografiaWalentynki