Wakacyjne zabawy ze sztuką w Elblągu

CSE Światowid Elbląg, Plac K.Jagiellończyka 1 mapa

poniedziałek 25.07.2016 do piątek 26.08.2016

200 zł

Wakacyjne zabawy ze sztuką

Mali poszukiwacze artystycznych wyzwań kilka lipcowych i sierpniowych dni mogą spędzić w CSE „Światowid”. Rodzice już mogą zapisywać dzieci na zajęcia organizowane pod hasłem „Wakacyjne zabawy ze sztuką”.

Warsztaty adresowane są do dzieci, które lubią  artystyczne wyzwania – zarówno tych, które w świecie kolorów żyją na co dzień, jak i tych, które swoich sił w artystycznych przygodach chcą spróbować po raz pierwszy – mówią organizatorzy.

 

Koszt zajęć wynosi 200 zł (za pięć dni). W cenę wliczone są materiały plastyczne oraz poczęstunek dla dzieci (owoce, słodycze).

Warsztaty realizowane będą w dwóch terminach: 25 – 29 lipca oraz 22 – 26 sierpnia, w godzinach od 10.00 do 14.00.

Skierowane są dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat.

 

W programie znalazły się m.in. malowanie inspirowane dziełami wielkich mistrzów, kartonowe stwory czyli twórczy recykling, filcowanie na mokro, mozaikowe obrazki, malowanie farbami witrażowymi, zabawki z filcu i wiele innych.

Warsztaty poprowadzą Anna Dukszta i Agata Kopańska. Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona.

Informacje i zapisy: anna.dukszta@swiatowid.elblag.pl lub telefonicznie: 785461734

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wakacyjne zabawy ze sztuką w Elblągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook

Zobacz także