Wakacyjne warsztaty dla dzieci w krakowskim Empiku

Miejsce wydarzenia: empik  Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34

Data wydarzenia: poniedziałek 24.07.2017 do czwartek 27.07.2017

Wstęp: Wstęp wolny

Nawigacja wiadomościWiadomość 19 z 43 Poprzednia Następna change-formatchange-format Temat: wakacyjne warsztaty w krakowskim Empiku

W wakacje zapraszamy dzieci do salonów Empik Bonarka i Kazimierz w Krakowie na artystyczne kreatywne warsztaty.

Empik Bonarka, Kazimierz – warsztaty

Lipiec 2017

WAKACYJNA PAPETERIA 

24 lipca, godz. 11:00

empik  Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34

W czasach kiedy odręcznie pisany list zastąpiła wiadomość tekstowa czy kontakt przez Internet, proponujemy własnoręczne wykonanie pięknej papeterii. W ramach zestawu powstanie komplet zdobionych kopert, papierów oraz kartek. Do ich wykonania użyjemy techniki scrapbookingu, pieczątek oraz najprostszych technik graficznych. Niech to będzie przygotowanie do pisania wakacyjnych listów! Do samodzielnego zakupu przed zajęciami: kaperty lub papier kolorowy.

QUILLINGOWE ZWIERZĄTKO

25 lipca, godz. 11:00

empik  Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34

Quilling to technika polegająca na zwijaniu pasków papieru, dzięki czemu papierowe rzeźby zyskują ciężar i trójwymiarowość. W ramach warsztatów proponujemy realizację papierowych zwierząt, które mogą stać się brelokiem lub ozdobą na ścianie. Uczestników prosimy o zakup pasków do quillingu na miejscu, przed warsztatami.

TĘCZOWA WYDRAPYWANKA

26 lipca, godz. 11:00

empik  Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34

Wydrapywanka to technika polegająca na łączeniu ze sobą pozornie niemożliwych do połączenia materiałów: woskowych kredek i plakatowej farby. Praca powstająca poprzez odkrywanie koloru, który został wcześniej zamalowany, rozwija wyobraźnię, ale także daje efekt niespodzianki. Tuż przed warsztatami każdego uczestnika prosimy o zakup kredek woskowych.

BAJKOWY OBRAZ

27 lipca, godz. 11:00

empik  Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34

Do malowania wykorzystamy profesjonalne podobrazie malarskie, na którym powstanie bajkowy portret. Dzięki zabezpieczeniu krawędzi podobrazia, praca będzie gotowa do wyeksponowania na ścianie lub na półce. Podobrazie będzie do zakupu przed zajęciami.

 

Zobacz miejsce wydarzenia