Wakacyjne spotkania z teatrem dla dzieci w białostockich Centrach Handlowych Auchan

niedziela 03.07.2016 do niedziela 21.08.2016

wakacyjny teatr

Z myślą o maluchach, które letni wypoczynek spędzają w mieście, Centra Handlowe Auchan w Białymstoku przygotowały cykl bezpłatnych spotkań teatralnych. Pełne przygód historie będą prezentowane w kolejne niedziele lipca i sierpnia. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę. Wstęp wolny!
Lato w mieście nie musi być nudne. Przekonają się o tym najmłodsi białostoczanie, dla których Centrum Handlowe Auchan Hetmańska oraz Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna przygotowały wyjątkową atrakcję – cykl przedstawień pt. „Wakacyjne spotkania z teatrzykiem”.
Od 3 lipca w każdą kolejną niedzielę wakacji maluchy będą mogły zasiąść przed sceną teatralną w pasażu galerii handlowych. Profesjonalni aktorzy zaprezentują małym widzom niezwykle barwne i zabawne opowieści. Podczas pierwszego spotkania goście Centrum Handlowego Auchan Hetmańska poznają historię Michała, który spotyka na swojej drodze roztańczonego kota w butach. Z kolei tydzień później goście Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna poznają losy dwóch Dorotek i przekonają się, że uczynność i pracowitość zawsze popłacają.
Podczas każdego z 8 przygotowanych spotkań teatralnych zaprezentowana będzie inna historia. Każda z nich zapewni najmłodszym wiele zabawy, a także przekaże cenne wartości wychowawcze.
Cykl wakacyjnych spotkań teatralnych rozpocznie się w niedzielę 3 lipca w Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Hetmańskiej 16. Drugie spotkanie odbędzie się 10 lipca w Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Produkcyjnej 84. Opowieści zostaną zaprezentowane trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w każdym spotkaniu jest bezpłatny!

Harmonogram wakacyjnych spotkań teatralnych:

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska:
3 lipca – „Rockandrollowy kot w butach”
17 lipca – „Alicja w krainie czarów”
31 lipca – „Teatr klauna Pinezki”
14 sierpnia – „Kukła z wiejskiego podwórka”

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna:
10 lipca – „Dwie Dorotki”
24 lipca – „Kolorowe wiersze”
7 sierpnia – „Pinokio”
21 sierpnia – „Złota rybka”

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:latoteatrwakacje

Zobacz także