Wakacyjne podróże powozem – konkurs plastyczny dla dzieci

poniedziałek 07.07.2014 do piątek 05.09.2014

Wakacyjne podróże powozem – konkurs plastyczny dla dzieci

Wszystkie dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym WAKACYJNE PODRÓŻE POWOZEM organizowanym przez Muzeum Powozów Galowice.
Wakacje to czas niezwykłych przygód i niezwykłych podróży. Uruchomcie swoją wyobraźnię i przelejcie na papier wasze pomysły. Przewidujemy atrakcyjne nagrody.

 

Technika dowolna, pod warunkiem, że praca zmieści się na kartce papieru o maksymalnym formacie A3. Gotowe prace można przysłać na adres: Muzeum Powozów Galowice, ul. Leśna 5, 55-020 Galowice, przywieść osobiście do muzeum lub sfotografować albo zeskanować i przysłać mailem na adres: edukacja@gallen.pl . Do prac należy dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem, wiekiem i adresem autora, oraz kontaktem (telefon lub mail) do rodziców.

Na gotowe prace czekamy do 5 września 2014 r.

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny na stronie: www.muzeumgalowice.pl

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wakacyjne podróże powozem – konkurs plastyczny dla dzieci

Muzeum Powozów Galowice

Muzeum Powozów Galowice zaprasza do oglądania unikalnej kolekcji pojazdów zaprzęgowych i akcesoriów związanych z hippiką.

W XVIII-wiecznym spichlerzu, usytuowanym w malowniczej scenerii wsi śląskiej prezentujemy bogatą ekspozycję historycznych bryczek, karet,
powozów i sań.

Przy Muzeum znajduje się …

Więcej

Adres:

Galowice
ul. Leśna 5
gm. Żórawina


Kontakt:

(71) 316 41 16
muzeum@gallen.pl
http://www.muzeumgalowice.pl