Wakacyjne podróże – artystyczne półkolonie

piątek 31.08.2012

Wakacyjne podróże – artystyczne półkolonie

Warsztaty przybliżą kultury najdalszych zakątków świata. Dzieci dowiedzą się co to djembe i czym jest Holi, poczują afrykańskie rytmy i zabawią w tropikalnym klimacie, ale to nie wszystko… Po dniu pełnym wrażeń na małych odkrywców czekać będzie obiad w restauracji „U FABRYKANTA”.
Daj swojemu dziecku szansę przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, aby mogło się rozwijać, a przy okazji świetnie bawić.

Wakacyjne podróże

Zapraszamy na WAKACYJNE PODRÓŻE organizowane przez Laboratorium Działań Artystycznych przy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Warsztaty przybliżą kultury najdalszych zakątków świata. Dzieci dowiedzą się co to djembe i czym jest Holi, poczują afrykańskie rytmy i zabawią w tropikalnym klimacie, ale to nie wszystko… Po dniu pełnym wrażeń na małych odkrywców czekać będzie obiad w restauracji "U FABRYKANTA".

Daj swojemu dziecku szansę przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, aby mogło się rozwijać, a przy okazji świetnie bawić, poznając:

KULTURĘ WSCHODU
BARWY INDII
AFRKAŃSKIE RYTMY
GŁĘBIĘ OCEANU
GORĄCE PIASKI

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00 w położonym w Parku Źródliska Domu Ogrodnika.
Koszt tygodniowego cyklu – 300 zł.

Warunkiem uruchomienia zajęć jest zgłoszenie się co najmniej 15 uczestników.

Kontakt:
tel.: 42 2547 494
e-mail: laboratorium@asp.lodz.pl
www.laboratorium.asp.lodz.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wakacyjne podróże – artystyczne półkolonie

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi - Laboratorium Działań Artystycznych

Laboratorium Działań Artystycznych to jednostka międzywydziałowa, której głównym zadaniem jest organizacja i prowadzenie tematycznych projektów artystyczno - edukacyjnych oraz warsztatów doskonalących umiejętności pracy w charakterze animatora działań artystycznych przez studentów ASP w Łodzi. Realizacje i pomysły …

Więcej

Adres:

ul. Wojska Polskiego 121
91-726 Łódź


Kontakt:

42 2547 598
magdalena.stanczyk@asp.lodz.pl
http://www.asp.lodz.pl
facebook