Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Wakacyjne pobyty nocne 250 m pod ziemią w sierpniu

Kopalnia Soli Bochnia
🗺 mapa
📅 sobota 06.08.2022 do sobota 20.08.2022
Zrealizuj Polski Bon Turystyczny w Kopalni Soli Bochnia
Pobyty nocne w kopalni soli 

Gdzie można tak naprawdę dobrze i zdrowo się wyspać i śnić kolorowe sny? Odpowiedź jest prosta… 250 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia!

Tylko na takiej głębokości, w zabytkowych podziemnych komorach panuje absolutnie wyjątkowy mikroklimat. Powietrze przesiąknięte jodem, cisza i tajemnicza atmosfera stanowią o wyjątkowości tego jedynego w swoim rodzaju miejsca.

 Program pobytu obejmuje:

⚒ Zjazd do kopalni prawdziwą górniczą windą.⚒ Nocleg w znajdującej się na głębokości 250 metrów pod ziemią wykutej w soli komorze Ważyn.⚒ zwiedzanie najstarszej w Polsce kopalni soli w ramach trasy turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną.⚒ Przejazd podziemną kolejką.⚒ Możliwość skorzystania z boiska sportowego, mini placu zabaw dla dzieci oraz solnej plaży*.

Najcenniejsze w Kopalni Soli Bochnia jest jednak to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka. Największym skarbem tego miejsca jest bowiem… powietrze! Kopalniany aerozol ma działanie prozdrowotne. Mikroklimat panujący w Kopalni Soli Bochnia korzystnie wpływa na układ oddechowy, łagodzi objawy alergii i wzmacnia odporność organizmu.

Na najbliższe pobyty nocne dla turystów indywidualnych zapraszamy: 6 i 20 sierpnia 2022 r.

W celu dokonania rezerwacji miejsca należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Kopalni Soli telefonicznie pod nr 14 692 67 52 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@kopalnia-bochnia.pl

Za pobyt nocny możesz zapłacić Polskim Bonem Turystycznym

Ferie zimowe 2022 (9) plac zabaw

 

 

577 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent