Wakacyjne pobyty nocne 250 m pod ziemią w sierpniu

Kopalnia Soli Bochnia mapa

sobota 06.08.2022 do sobota 20.08.2022

Zrealizuj Polski Bon Turystyczny w Kopalni Soli Bochnia

Pobyty nocne w kopalni soli 

Gdzie można tak naprawdę dobrze i zdrowo się wyspać i śnić kolorowe sny? Odpowiedź jest prosta… 250 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia!

Tylko na takiej głębokości, w zabytkowych podziemnych komorach panuje absolutnie wyjątkowy mikroklimat. Powietrze przesiąknięte jodem, cisza i tajemnicza atmosfera stanowią o wyjątkowości tego jedynego w swoim rodzaju miejsca.

 Program pobytu obejmuje:

⚒ Zjazd do kopalni prawdziwą górniczą windą.⚒ Nocleg w znajdującej się na głębokości 250 metrów pod ziemią wykutej w soli komorze Ważyn.⚒ zwiedzanie najstarszej w Polsce kopalni soli w ramach trasy turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną.⚒ Przejazd podziemną kolejką.⚒ Możliwość skorzystania z boiska sportowego, mini placu zabaw dla dzieci oraz solnej plaży*.

Najcenniejsze w Kopalni Soli Bochnia jest jednak to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka. Największym skarbem tego miejsca jest bowiem… powietrze! Kopalniany aerozol ma działanie prozdrowotne. Mikroklimat panujący w Kopalni Soli Bochnia korzystnie wpływa na układ oddechowy, łagodzi objawy alergii i wzmacnia odporność organizmu.

Na najbliższe pobyty nocne dla turystów indywidualnych zapraszamy: 6 i 20 sierpnia 2022 r.

W celu dokonania rezerwacji miejsca należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Kopalni Soli telefonicznie pod nr 14 692 67 52 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@kopalnia-bochnia.pl

Za pobyt nocny możesz zapłacić Polskim Bonem Turystycznym

Ferie zimowe 2022 (9) plac zabaw

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

40 km na wschód od Krakowa, w najstarszym mieście Małopolski  - Bochni znajdziecie prawdziwy skarb ukryty 250 m pod ziemią, Kopalnie Soli Bochnia. Ten niezwykły, zabytkowy obiekt w 2013 roku dołączył do Listy Światowego dziedzictwa UNESCO. Od …

Więcej

Adres:

ul. Campi 15, 32-700 Bochnia

Kontakt:

+48 14 6926752,; +48 14 615 24 60
biuro@kopalnia-bochnia.pl
http://www.kopalnia-bochnia.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:wyjazdy