Wakacyjne konsultacje logopedyczne dla dzieci mieszkających za granicą

ul. Bartoka mapa

środa 17.08.2016 do środa 31.08.2016

Neologopedia - Konsultacje logopedyczne dla dzieci mieszkających na codzień zagranica

Jeżeli w mowie dziecka pojawiają się problemy, a zależy Państwu by dziecko prawidłowo artykułowało głoski języka polskiego i mówiło poprawną polszczyzną, to wizyta w Polsce jest dobrym momentem, aby skonsultować mowę dziecka u logopedy.

W wakacje wielu Polaków przebywających za granicą odwiedza rodzinne strony. Często są to rodziny, w których dzieci mają kontakt z kilkoma językami i dorastają w środowisku wielojęzycznym. Może mieć to wpływ na rozwój języka polskiego.

Poradnia NEOLOGOPEDIA zaprasza Państwa na specjalistyczne konsultacje logopedyczne dla dzieci mieszkających za granicą. Na konsultacji zbadamy rozwój kompetencji komunikacyjnych dziecka, ocenimy zasób słownictwa oraz poprawność artykulacyjną. Zaproponujemy również ćwiczenia do samodzielnej pracy z dzieckiem. Serdecznie zapraszamy do Poradni NEOLOGOPEDIA!

Prosimy o kontakt z recepcją: 570 11 24 22.

Miejsce: NEOLOGOPEDIA
Termin: do 31.08.2016
Kontakt: 570 11 24 22

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
neologopedia grafomotoryka

Neologopedia Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

NEOLOGOPEDIA jest Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Łodzi, której misją jest komplementarne wspomaganie rozwoju i edukacji dzieci. Dzięki holistycznym metodom doskonalimy i rozwijamy potencjał tkwiący w każdym dziecku, ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianych kompetencji szkolnych. Pomagamy …

Więcej

Adres:

ul. Beli Bartoka 24/U2
Łódź-Widzew


Kontakt:

570 11 24 22
kontakt@neologopedia.pl
http://www.neologopedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:logopediawakacje

Zobacz także