UD

Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży

Nutka Cafe, Warszawa, ul. Obozowa 82A
🗺 mapa
📅 wtorek 04.06.2024 do wtorek 25.06.2024
🎫 600zł
Cotygodniowe Warsztaty Wokalne dla dzieci i młodzieży do 14 lat
Dzieci i młodzież w wieku 8-13 lat zapraszamy w na intensywne wakacyjne warsztaty wokalne w Nutka Café. Spotkania będą się odbywać 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godz. 17:00-19:00, już od 25.06.2024 r., i potrwają do 20.07.2024 r. W tym dniu zaprosimy Waszych najbliższych na uroczysty koncert, w którym zaprezentują się właśnie uczestnicy naszych warsztatów.

 

Kiedy?  25.06.2024 r. – 20.07.2024, wtorki i czwartki w godz. 17:00-19:00 (9 spotkań)

Dla kogo?  dla dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat

Gdzie?  Nutka Café, Warszawa Wola, ul. Obozowa 82A

Finał: Koncert Bajkowy 20 lipca 2024 r. o godz. 17:00

Koszt: 600 zł

Grupa: maksymalnie 10 osób

Zgłoszenia na adres: info@nutkacafe.pl

Dodatkowe informacje: tel. 606607826

Nagrania studyjne: dla chętnych od 21 lipca do końca wakacji

 

Podczas kolejnych 9 spotkań będziemy się przygotowywać do Koncertu Bajkowego, szkoląc śpiew, oddech, dykcję, pracując nad interpretacją wybranej piosenki. Chętni uczestnicy warsztatów wezmą udział w koncercie, a później możliwe będą nagrania studyjne – również dla chętnych. Koncertowi będzie towarzyszyć pamiątkowa sesja fotograficzna, a zdjęcia z koncertu wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatnie w wersji cyfrowej. Warsztatowicze między spotkaniami mają możliwość korzystania nieodpłatnie z sal prób wyposażonych w nagłośnienie estradowe.

Koncert Bajkowy w Nutka Café to tradycja od początku działania naszej placówki, czyli od ponad 13 lat. Artyści śpiewają piosenki z bajek, równocześnie na wielkim ekranie jest prezentowany przygotowany na tę okoliczność teledysk. Na koncercie pojawiają się najwspanialsze piosenki – m.in. z „Krainy Lodu”, „Małej Syrenki”, „Pocachontas”, „Mulan”, „Kubusia Puchatka”, „Vaiany”, „Króla Lwa”, „Gumisiów”, „Smerfów”, „Zaplątanych”, „Shreka i innych”.

Pod poniższymi linkami można obejrzeć występ Zosi https://www.youtube.com/watch?v=t4QDauGZUF8

i Klaudii https://www.youtube.com/watch?v=AEHRr50FIoM (należy skopiować link i wkleić w okno przeglądarki)

 

Koszt udziału w warsztatach wynosi 600 zł (9 spotkań 120-minutowych oraz koncert).

Ewentualnie dodatkowy koszt profesjonalnej sesji nagraniowej wynosi 250 zł za nagranie studyjne 1 piosenki. Możliwe jest też nagranie studyjne połączone z nagraniem wideo. To dodatkowy koszt 100 zł.  Nagranie stanowi niezwykłą pamiątkę, którą można się podzielić ze znajomymi poprzez media społecznościowe lub inne kanały internetowe. Na nagrania umawiamy się indywidualnie po warsztatach.

Przykładowe nagranie studyjne połączone z wideo wygląda tak:https://www.youtube.com/watch?v=wbOTT_GMP2s  (należy skopiować link i wkleić w okno przeglądarki)

 

Nasze zajęcia wokalne przygotowane są dla osób, które uwielbiają śpiewać i chcą się nauczyć robić to jak najbardziej profesjonalnie. W trakcie zajęć korzystamy z profesjonalnego sprzętu i podkładów muzycznych. Mamy prawdziwą mini scenę z efektami świetlnymi. Dzięki warsztatom każdy ma szansę odkryć swój potencjał wokalny, zyskać poczucie własnej wartości, nabrać odwagi i wybić się z tłumu, przygotować się do udziału w konkursie, castingu lub występu w szkole, zrealizować swoje pierwsze studyjne nagranie piosenki. To okazja do spotkań dla osób o podobnych zainteresowaniach – w trakcie zajęć i poza nimi wspieramy się, doradzamy, kibicujemy sobie nawzajem, a po nich tęsknimy do kolejnego spotkania.

Zajęcia prowadzi Wioletta Pruska, nauczycielka śpiewu w Nutka Café. Od wielu lat prowadzi zajęcia dla wokalistów na różnym poziomie. Pracuje z dorosłymi i dziećmi, pomagając realizować ich marzenia artystyczne.

 

Zgłoszenia na adres: info@nutkacafe.pl

Dodatkowe informacje tel. 606607826

 

Wakacyjne intensywne warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży2

155 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent