Weleda
Weleda Baby

Wakacyjna Akademia Magii

Galeria Północna, ul. Światowida 17
🗺 mapa
📅 sobota 26.06.2021
Wakacyjna Akademia Magii
Każdy z nas marzył kiedyś o tym, żeby chwycić różdżkę w dłoń i wyczarować coś niesamowitego!  Co powiecie na to, żeby spełnić to marzenie?

Dołączcie do grona adeptów Wakacyjnej Akademii Magii, która już 26 czerwca otwiera swoje drzwi specjalnie dla mieszkańców Warszawy! Przed Wami zajęcia z przygotowywania Magicznych Mikstur, Zielarstwa i innych dziedzin wiedzy tajemnej.  Poznacie zaklęcia obronne przed demonicznymi zjawami, zaprosimy Was na krótki trening „latania” na miotle!  Koniecznie odbierzcie przed grą „Zestaw Młodego Czarodzieja” i przygotujcie się w domu do zabawy – dzięki temu zyskacie dodatkowe punkty podczas gry w Galerii Północnej. Czekamy na Was!

Gra odbędzie się 26 czerwca w godz. 14:00-19:00 w Galerii Północnej. „Zestaw Młodego Czarodzieja” i kartę magiczną będzie można odbierać od 21 do 25 czerwca w Punkcie Informacji Galerii Północnej, w godz. 10:00-22:00.

Gra jest bezpłatna. Zapisy na www.zwalcznude.pl/wydarzenia. W grze mogą wziąć udział wszyscy chętni, bez względu na wiek, zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi. Pamiętajcie, że zapisujecie się całymi drużynami! Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!

705 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent