Wakacje ze zwierzętami egzotycznymi

Wystawa Zwierząt Egzotycznych ZOO Team, plac Orląt Lwowskich 20A, Wrocław mapa

poniedziałek 11.07.2016 do niedziela 28.08.2016

Zoo team Wrocław komiks

Zapraszamy do wakacyjnych spotkań ze zwierzętami egzotycznymi. Na dzieci, młodzież i dorosłych czeka ponad 100 okazów, takich jak węże, jaszczurki, pająki i skorpiony i nawet afrykański jeż oraz milusie króliki.

Oczywiście poza samą przyjemnością oglądania tych zwierząt można jeszcze wybrane okazy wziąć na rękę lub zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie, które później będzie okazją do pochwalenia się na portalach społecznościowych. Okazja do chwalenia jest tym większa, że zwierzęta z ZOO TEAM można traktować jako celebrytów – występowały one w takich programach, jak TOP MODEL, YOU CAN DANCE, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata, a nawet jeden z pająków o nazwie Emilka promował ofertę wiosenną 2015 stacji TVN Turbo.

Więcej informacji o wystawie można znaleźć na www.zooteam.pl, oraz na www.facebook.com/wystawyegzotyczne. Warto też zobaczyć nasz krótki materiał filmowy o wystawie https://www.youtube.com/watch?v=etL8nICzQKw

Wszystkie osoby, które wydrukują tę informację i przyjdą z nią na wystawę otrzymają darmowe zdjęcia z wybranym okazem zwierzęcia egzotycznego.

Zapraszamy w każdy dzień tygodnia!

Nasz adres:

ZOO TEAM, Pl. Orląt Lwowskich 20A (Dworzec Świebodzki – prawe skrzydło)

https://www.youtube.com/watch?v=etL8nICzQKw&authuser=0

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Logo ZOO Team

ARACHNEA - Znawcy Sieci

Wystawa funkcjonująca pod marką ZOO TEAM we Wrocławiu prezentuje ponad 100 fascynujących zwierząt egzotycznych. Na wyciągnięcie ręki zwiedzających są takie zwierzęta, jak olbrzymie pająki ptaszniki (nazywane często tarantulami), groźnie wyglądające skorpiony, intrygujące węże, …

Więcej

Adres:

Pl. Orląt Lwowskich 20A (Dworzec Świebodzki - prawe skrzydło)
Wrocław


Kontakt:

781324894
andrzej@zooteam.pl
http://www.zooteam.pl
facebook

Zobacz także