Wakacje z Przedszkolem Ciuchcia Puch Puch

Warszawa Bielany, Warszawa Targówek /Zacisze, Warszawa Wawer mapa

wtorek 16.08.2016 do środa 31.08.2016

80 PLN/dzień, 350 PLN/tydzień, 1090 PLN /miesiąc

ciuchcia puch puch wakacje 2016 dla dzieci

„Wakacyjna Skrzynia Skarbów 2016” Przedszkola Ciuchcia Puch Puch zapraszają wszystkie dzieci w wieku od 3 do 7 lat na zajęcia wakacyjne w okresie lipca i sierpnia od poniedziałku do piątku  7:30 –  18:00

W zależności od potrzeb proponujemy opiekę tygodniową, miesięczną lub w pojedyncze dni.

W lipcu będziemy odkrywać Fascynujące tajemnice zwierząt …. dużych i całkiem małych

Szukając odpowiedzi na wiele intrygujących pytań, spróbujemy rozwikłać zagadki i dziwne zwyczaje zwierząt. Dowiemy się np., dlaczego pająki nie wpadają we własne sieci? Wykonamy poruszającego się pająka – krzyżaka i zbudujemy lepką, pajęczą sieć, do której będą wpadać „muchy”. Sami sprawdzimy, czy żółwiowi łatwo jest się podnieść z „wywrotki”? Zorganizujemy też „wyścigi żółwi” i będziemy wyszukiwać żółwich jaj „zniesionych” w …piaskownicy. Zastanowimy się, dlaczego ptaki mają różne dzioby i różny kształt nóg. Zgłębimy też niektóre tajemnice z życia pszczół. Pobawimy się w zapylanie kwiatów i wypróbujemy lot ze zbieraniem pyłku kwiatowego.


W sierpniu zapraszamy na olimpijskie podium w Rio…

W sierpniu wybieramy się do Brazylii, a towarzyszyć nam będzie … cała drużyna Kubusia Puchatka. Zdradzę wam tajemnicę… ceremonii wniesienia ognia olimpijskiego, dokona nasz przyjaciel Króliczek Puch Puch.

Nasz Ciuchciowy team wystąpi w wielu olimpijskich konkurencjach m.in. w niezwykłym meczu koszykówki z „uciekającym” koszem, „Wyścigach konnych” – bez koni i „Zawodach strzeleckich” – bez broni. Jesteśmy pewni, że Kangurzycy z Maleństwem, uda się zdobyć złoty medal w skoku w dal. Przed nami nie lada zadanie: Jak namówić Kubusia Puchatka, do udziału w innych konkurencjach, niż tylko jego ulubiony …. „Leżący berek”. Po zawodach, będziemy odpoczywać przy Puchatkowych mruczankach.

Koniecznie oglądajcie transmisje z Olimpiady. Z pewnością zobaczycie nas na najwyższym podium olimpijskim … z „baryłkowymi” medalami na piersiach.

Zapewniamy opiekę od 7.30 do 18.00, cztery smaczne posiłki i dużo, dużo zabawy…

Koszt: 80 PLN/dzień, 350 PLN/tydzień, 1090 PLN /miesiąc

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerami telefonów:

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany, ul. Klaudyny 28 A, tel.660 718 942

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek, ul. Łokietka 7, tel. 660 416 500
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, ul. Stradomska 12, tel. 600 200 306

www.puchpuch.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Przedszkole i opieka nad dziećmi Warszawa Targówek, Wawer, Bielany. Warsztaty dla dzieci i adaptacja przedszkolna.

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę troskliwych, kompetentnych, kreatywnych nauczycieli, wśród których dzieci zdobywają wiedzę oraz czują się szczęśliwe i bezpieczne. Dzięki …

Więcej

Adres:

Ciuchcia Puch Puch Bielany - ul. Klaudyny 28a, 01-684 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Zacisze - ul. Łokietka 7, 03-586 Warszawa; Ciuchcia Puch Puch Wawer - ul.Stradomska 12 04-619 WarszawaKontakt:

tel.(22) 833 66 75; tel.: (22) 677 27 64; (22) 812 16 47
bielany@puchpuch.pl; zacisze@puchpuch.pl; wawer@puchpuch.pl
http://www.puchpuch.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:na dworzewakacje

Zobacz także