Wakacje w Muzeum: Śliwka, czyli… – warsztaty

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego 1
📅 piątek 13.07.2018
Wakacje w Muzeum: Z pamiętnika grafika – warsztaty

Warsztaty przeznaczone dla dzieci do lat 12, zgłaszane do udziału w wydarzeniu przez opiekunów. Zadaniem uczestników warsztatów będzie rozwiązywanie zagadek zlokalizowanych na wystawie czasowej prezentującej dorobek Karola Śliwki. Zajęcia przybliżą dzieciom treść wystawy oraz zaznajomią je z podstawami projektowania. Działania warsztatowe będą kładły nacisk na pracę grupową i kreatywne działanie.
Daty spotkań:

06.07 – temat: Wakacje w Muzeum: Z pamiętnika grafika
13.07 – temat: Wakacje w Muzeum: Śliwka, czyli….
20.07 – temat: Wakacje w Muzeum: Kropka, kreska, pętelka
27.07 – temat: Wakacje w Muzeum: Grasz w zielone?

Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37