Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego 1 mapa

piątek 16.08.2019

Wakacje w Muzeum: Niezbędnik – zero waste

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na coroczny cykl warsztatów: Wakacje w Muzeum!

Zajęcia przybliżą dzieciom treść wystawy czasowej pt. „Barbara Hoff. Polskie projekty polscy projektanci” oraz zaznajomią je z podstawami projektowania. Działania warsztatowe będą kładły nacisk na pracę grupową i kreatywne myślenie. Punktem wyjścia wspólnych warsztatów będzie sylwetka Barbary Hoff i historii mody w PRL-u z całym jej zapleczem: niedoborem, szara estetyką i uniformizacją polskiej ulicy.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!!! Drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

16.08.2019 Piątek, godz. 11:00

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …