Wakacje w IKM. Artystyczne wtorki i architektoniczne piątki

📅 piątek 30.08.2019
🎫 10zł
Wakacje w IKM. Artystyczne wtorki i architektoniczne piątki
Twórcze wakacje w mieście? Instytut Kultury Miejskiej zaprasza na letnie warsztaty artystyczne i architektoniczne. Do końca sierpnia we wtorki i piątki między godziną 10.00 a 15.00 Margareta Sobczak poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku 7-14 lat. Koszt jednego spotkania: 10 zł. Informacje i zapisy: margareta.sobczak@ikm.gda.pl.

Podczas wtorkowych zajęć poznamy różne techniki artystyczne (np.: linoryt, fotografia, collage czy film) oraz artystów. W piątki zamienimy się w architektów oraz urbanistów. Wspólnie zobaczymy, z jakich materiałów mogą powstawać domy i jakie domy powstają w różnych częściach świata – zapowiada Margareta Sobczak.

Podczas spotkań zaplanowano także zabawy z czasów dzieciństwa rodziców i dziadków. Uczestnicy poznają czasem zapomniane, lecz uniwersalne gry podwórkowe. Wakacje w IKM to czas dobrej zabawy, twórczego działania, gdzie liczy się uśmiech oraz wyobraźnia.

Harmonogram i tematy zajęć. Odbywają się w godz. 10.00 – 15.00 w Instytucie Kultury Miejskiej.

Artystyczne wtorki:

13.08 Senny świat, czyli czym jest ten surrealizm