Wakacje w Centrum Kultury Zamek

Centrum Kultury Zamek mapa

sobota 28.08.2021

Wakacje w Centrum Kultury Zamek

Tego lata zapraszamy na zieloną trawkę wokół Zamku, zamieniamy teren wokół Zamku w zieloną strefę relaksu i dobrego jedzenia. W każdą sobotę mamy dla Was warsztaty i sąsiedzkie spotkania.

W każdą sobotę zapraszamy Po-Wolne Soboty, podczas których zadbamy o dedykowany program warsztatów, spotkań tematycznych, wycieczek szlakiem okolicznej przyrody i architektury oraz mini koncertów. Przyjazna okolica, nastrojowe otoczenie zabytkowego parku i pałacu, położonych w samym sercu osiedla tworzą niezrównany klimat, w sam raz na sobotnie chillowanie.

W sierpniu zapraszamy na:
7 sierpnia – Puzzelmania, warsztaty owocowe i rękodzieło w Leśnickim Parku
14 sierpnia – Obchody Roku Różewicza w CK zamek

21 sierpnia – Dni Fantastyki

28 sierpnia – Obchody Roku Różewicza w CK Zamek

  • Obchody Roku Różewicza – plenerowe czytanie wierszy przez wrocławskich aktorów
____
Od maja do końca września w fosie przy Centrum Kultury Zamek działać będzie Zamkowa Strefa Relaksu, w której będzie można miło spędzić czas, skosztować kuchni z najlepszych food-trucków, zakupić wyroby rzemieślnicze i produkty regionalnePark Leśnicki jest najpopularniejszym kierunkiem weekendowych spacerów dla rodzin z dziećmi, miejscem wycieczek rowerowych, sobotnich pikników. Podczas Po-Wolnych Sobót, w okresie od maja do września, zadbamy o dedykowany program warsztatów,  spotkań tematycznych, mini koncertów, wycieczek szlakiem okolicznej przyrody i architektury.
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:latowakacjewarsztaty