Wakacje pełne magii. Premiera książki Katarzyny Wierzbickiej
UD

Wakacje pełne magii. Premiera książki Katarzyny Wierzbickiej

📅 poniedziałek 20.05.2024 do wtorek 04.06.2024
Wakacje pełne magii premiera

To lato będzie inne niż wszystkie! Książka Katarzyny Wierzbickiej – „Wakacje pełne magii” już w sprzedaży! To wzruszająca, emocjonująca, ale i zabawna opowieść o czwórce rodzeństwa, która odkrywa nie tylko tajemnice swojej rodziny, ale także swoje własne, niezwykłe talenty.

Narracja skupia się na życiu córki czarownika, która musi ukrywać swoje magiczne zdolności przed światem, jednocześnie starając się odnaleźć w nim swoje miejsce. Pomimo codziennych trudności i wyzwań, jakie niesie ze sobą życie z ukrywaną tajemnicą, bohaterka wraz z rodziną doświadcza niezwykłych przygód.

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, dziewczynka dowiaduje się, że tym razem, zamiast spędzać lato u swojej babci czarownicy, wyjedzie z rodziną na kemping nad jeziorem. Na domiar złego uwagę taty całkowicie pochłaniają problemy w pracy w Instytucie Badań i Analiz Użytkowego Zastosowania Magii, do którego został ostatnio przeniesiony, gdzie skradziono cenne magiczne artefakty. Czy ma to związek z tym, że Magda coraz częściej staje się świadkiem zjawisk paranormalnych, a na kempingu pojawiają się słowiańskie demony? Dlaczego wokół rodzinnej przyczepy zaczyna węszyć krwiożerczy inspektor z Biura do spraw Bezpieczeństwa Magii? Gdy najmłodsza siostra Magdy zostaje porwana, dziewczynka musi stawić czoło grożącemu jej rodzinie niebezpieczeństwu.

Czytelnicy mogą spodziewać się zaskakujących zwrotów akcji, jak pojawienie się niebieskiego smoka, który staje się centralnym punktem rodzinnych tajemnic. „Wakacje pełne magii” to doskonały wybór dla młodszych i starszych fanów fantastyki. Książka dostarcza nie tylko rozrywki, ale także porusza ważne tematy, takie jak znaczenie rodziny, przyjaźni oraz akceptacji siebie i innych.

Więcej informacji na stronie Wydawnictwa Mięta.

Wakacje pełne magii
Katarzyna Wierzbicka
Data premiery: 15 maja 2024
powieść dla dzieci, 10+

748 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent