Weleda

VIVO! Stalowa Wola, Chopina 42, 37-450 Stalowa Wola
📅 piątek 15.07.2022 do czwartek 28.07.2022
Wakacje na wrotkach. VIVO! Stalowa Wola zaprasza na nowo otwarty tor
Na terenie parkingu VIVO! Stalowa Wola pojawiła się niecodzienna miejscówka przygotowana z myślą o trwających wakacjach – profesjonalna wrotkarnia z działającą na jej terenie bezpłatną wypożyczalnią sprzętu. Tor uzupełniła strefa relaksu wyposażona w wygodne pufy.

Wprawdzie wrotki zawitały do naszego kraju na przełomie XIX i XX wieku, ale na popularność buty na kółkach musiały czekać aż do lat 90-tych ubiegłego stulecia, kiedy to jazda na wrotkach i rolkach stała się kultową aktywnością nastolatków. Moda odrodziła się ze zdwojoną siłą w drugiej dekadzie XXI wieku, gdy do łask powrócił styl vintage: płyty winylowe, ubrania w stylu retro czy właśnie wrotki. Nie inaczej jest w 2022 roku – profesjonalne tory wrotkarskie znaleźć można w wielu polskich miastach. Jeden z nich pojawił się na parkingu przed VIVO! Stalowa Wola.

Wrotkarnia to idealny pomysł na aktywne spędzenie czasu wolnego w gronie przyjaciół i najbliższych. Dołączyć do zabawy mogą wszyscy – dorośli, którzy ubierając wrotki wrócą na chwilę do czasu dzieciństwa, młodzież, która sprawdzi różnice pomiędzy rolkami a wrotkami, i maluchy, które spróbują jazdy na wrotkach od podstaw. Na miejscu cały czas obecni są profesjonalni instruktorzy – pod czujnym okiem ekspertów swoje umiejętności mogą szkolić początkujący zawodnicy. W ofercie znajdują się również specjalne pingwiny i delfiny na kółkach, które pomogą najmłodszym stawiać pierwsze kroki na torze. Każdy może również bezpłatnie wypożyczyć regulowane wrotki, kask i ochraniacze, a także skorzystać z cyklicznie organizowanych gier i zabaw prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów.

Wrotkarnia czynna będzie do 28 lipca w godz. 12.00-20.00.