Wakacje 2018 w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta mapa

środa 01.08.2018 do piątek 31.08.2018

Wakacje 2018 w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Najcieplejsze i najdłuższe dni w roku bezapelacyjnie należą do najmłodszych, zwłaszcza tych odpoczywających po długich miesiącach nauki. Beztroski czas wakacji, wyczekiwany przez wszystkich uczniów, można spędzić też w mieście i to na wiele sposobów – wybierając się na wyprawę do lasu, malując obrazy, obserwując zwierzęta w zoo, pływając statkiem po Wiśle czy rozwijając talenty aktorskie.

A wszystko to podczas Wakacji 2018 w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta!

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta przygotowały bogatą ofertę zajęć stacjonarnych i wyjazdowych od pierwszych dni wakacji praktycznie do ostatnich dni sierpnia. Początek lipca Kluby Aneks i Krzesławice spędzą w malowniczej Wołkowyi nad Soliną, organizując dla dzieci w wieku 7-16 lat Plener malarski z Wyspiańskim. Dla zainteresowanych krótszymi wycieczkami zaplanowane są wyjazdy jednodniowe, czy to na zamek w Lipowcu czy do Parku Pinokio w Wieliczce lub do Energylandii w Zatorze i Dinolandii w Andrychowie. W Klubach odbywać się będą zajęcia stacjonarne, podczas których dzieci wezmą udział w warsztatach ceramicznych, muzycznych, plastycznych i sportowych.

Wakacje z teatrem i filmem zaplanowały m.in. Kluby Jędruś, Mirage, Dukat i Herkules. Dzięki tej różnorodnej ofercie dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty aktorskie, wystawiać spektakle, zwiedzić muzeum teatralne MICET i Cricotekę, spróbować swoich sił podczas warsztatu w Teatrze Starym lub uczestnicząc w Akademii filmowej młodego widza w Kinie Sfinks.

Kraków latem to miasto oferujące mieszkańcom moc atrakcji. Pracownicy Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta dobrze o tym wiedzą, dlatego zaplanowali uwielbiane przez dzieci wyjścia na basen, kręgle, do zoo, Parku Jordana, Ogrodu Doświadczeń czy Klockolandii. Nie zabraknie szaleństw w parku trampolin, na ściankach wspinaczkowych, w Parku Wodnym i w plenerze. Aby zabawę połączyć ze zdobywaniem wiedzy o otaczającym świecie uczestnicy zajęć w Klubach Wersalik i Jędruś wybiorą się na wyprawy po Łąkach Nowohuckich, do lasu i nad rzekę gdzie będą budować szałas i obserwować zwierzęta. Na rejs gondolą po Wiśle dzieci zabierze Klub Karino, a dzięki wakacjom w Klubie Zgody poznają one historię kraju i miasta zbudowaną z klocków LEGO ® w HistoryLand.

Wakacje z Ośrodkiem Kultury Kraków- Nowa Huta to dwa miesiące radości, zabawy i eksplorowania świata. Pełna oferta zajęć jest dostępna na stronie www.krakownh.pl. Liczba miejsc ograniczona.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Klub 303

Klub 303 działa w strukturach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.
W ofercie kursy, warsztaty oraz różnorodne projekty dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów m.in.:
• Akademia Maluszka
• zajęcia kreatywne dla dzieci i opiekunów Dogoń Żyrafę

Więcej

Adres:

os. Dywizjonu 303, nr 1
31– 871 Kraków


Kontakt:

12 681 39 78
klub303@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl