wakacje 2011

Data wydarzenia: wtorek 14.06.2011 do niedziela 10.07.2011

wakacje 2011

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia teatralne prowadzone przez znanego aktora Leszka Zdunia.
Spotkania, podczas których skupimy się na świecie dziecięcej wyobraźni, która ciągle nas zaskakuje, fascynuje i zadziwia.

Jest ona żywym źródłem energii i pomysłów, które niejednokrotnie wprawiają nas w osłupienie. Naszym celem jest stworzenie dobrych, komfortowych warunków, w których dziecko będzie nie tylko dobrze się czuło, ale przede wszystkim będzie mogło wyrażać swoje emocje i opowiadać swój niepowtarzalny świat. Dlatego proponowane zajęcia będą formą zabawy w teatr. Nie będzie tzw. „wtłaczania” na siłę w teatralne role. Dużo więcej można osiągnąć korzystając z naturalnych predyspozycji i wrażliwości, a także angażując dzieci we wszystko, co związane z teatrem.
 
Od zabawy w naśladowanie zwierząt, roślin, poprzez wspólne tworzenie scenariusza, pracę nad powtarzalnością scenicznych zachowań, aż do wielkiego finału, jakim jest przedstawienie. Interesuje nas świat dzieci, ich wyobraźnia i problemy, o których chcą rozmawiać. Zamieniamy pragnienia w fantazję!
Spotkania zakończy krótka forma teatralna.
 
Dla kogo: dzieci 4-6 lat bądź 7-9lat
Cena: 135zł/tydzień

Liczba miejsc ograniczona – prosimy o rezerwację (telefoniczną lub internetową) i dokonanie wpłaty rezerwacyjnej w wysokości 40 złotych/tydzień. W przypadku dokonania rezerwacji do 30 VI 2011 przyznawana jest zniżka w wysokości 10% ceny podstawowej. 

4 – 22.07 godziny popołudniowe

wakacje 2011

Stacja Dzieci

Centrum Rodzinne Stacja Dzieci to miejsce spotkań rodziców, dzieci i wszystkich im bliskich.

Zapraszamy do wspólnej rodzinnej zabawy, odpoczynku i edukacji. Naszą misją jest inspirowanie rodziców do aktywnego bycia z dziećmi i stworzenie …

Więcej

Adres:

Patriotów 303
04-767 Warszawa


Kontakt:

22 615 43 95
stacjadzieci@stacjadzieci.pl
http://www.stacjadzieci.pl