Wagary nad morzem – spacer przyrodniczy z okazji Dnia Wagarowicza

📅 wtorek 21.03.2023
🎫 20zł
Wagary nad morzem – spacer przyrodniczy z okazji Dnia Wagarowicza
To jedyny taki dzień w roku, kiedy jak głosi tradycja, można uciec z lekcji! A Muzeum Miasta Gdyni postanowiło Wam ułatwić to zadanie. Morza szum, ptaków śpiew… Brzmi zbyt pięknie? Wcale nie! Każdy z Was może przyłączyć się do naszych wagarów nad morzem.

Już 21 marca 2023 r. zapraszamy jedną klasę na aktywny spacer brzegiem morza, podczas którego porozmawiamy o środowisku naturalnym Gdyni, ekologii, przyrodzie oraz faunie i florze Bałtyku. Podczas spaceru na dzieci czekają również specjalne zadania i łamigłówki, które pobudzą do kreatywnego myślenia.

Aby zapisać się na wydarzenie należy skontaktować się z naszą koordynatorką do spraw szkół, Patrycją Wójcik, pod adresem mailowym: p.wojcik@muzeumgdynia.pl. Patrycja od-powie również na wszystkie pytania i wyjaśni wszelkie Wasze wątpliwości.

Bilety: warsztaty szkolne / 20 zł od ucznia
Prowadzenie: Patrycja Wójcik / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni