W zdrowym ciele, zdrowy duch! Częstochowa

Miejsce wydarzenia: ul. Krakowska 10 w Poczesnej koło Częstochowy

Data wydarzenia: piątek 18.05.2018 do sobota 19.05.2018

Wstęp: Wstęp wolny

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Częstochowa

18 i 19 maja w poczesnej koło Częstochowy skupiony będzie wokół promocji zdrowia i atrakcji związanych z ruchem i świadomym stylem życia. W piątek i sobotę na gości czekają Targi zdrowia i minerałów, na których goście skorzystają z porad medycznych oraz zaopatrzą się w zdrową żywność, kosmetyki, a nawet kamienie szlachetne.

Dodatkowo w sobotę na dzieci czekają zajęcia sportowe ze znaną piłeczką „zośką”. Wstęp bezpłatny!

Wiosenna edycja Targów zdrowia i urody w Centrum Handlowym Auchan Poczesna skupiona będzie na nowinkach z dziedziny dietetyki, kosmetologii i medycyny. Odwiedzający Targi będą mieć okazję skorzystać z porad ekspertów i uzyskać informacje m.in. na temat kręgarstwa, masaży leczniczych, bioenergoterapii, naturalnych suplementów oraz innych rozwiązań z zakresu medycyny niekonwencjonalnej. Kosmetolodzy będą udzielać informacji na temat kosmetyków do pielęgnacji twarzy, natomiast na stoiskach medycyny naturalnej wszyscy chętni zaopatrzą się w maści, pasty do zębów, kremy czy mydła.

Targi zdrowia będą okazją do nabycia zdrowej żywności, kosmetyków i innych drobiazgów. Na stoiskach będą dostępne naturalne miody, herbaty i owoce ajurwedyjskie oraz przyprawy z Indii. Nie zabraknie barwnych minerałów i kamieni szlachetnych, a dodatkową atrakcją będą pokazy fitness.

Moc atrakcji przygotowano również dla dzieci. Fani gier i aktywności fizycznej wezmą udział w zajęciach, gdzie główną rolę odegra znana wszystkim „zośka”. Mała, miękka piłeczka posłuży do wykonywania ćwiczeń i oryginalnych trików pod okiem wykwalifikowanego trenera. Rzuty do bramki będą sprawdzać celność maluchów, natomiast tor z przeszkodami zmierzy wytrzymałość uczestników zabaw. Zwycięzcy zabaw otrzymają drobne upominki!

Targi zdrowia i minerałów oraz atrakcje sportowe dla dzieci odbędą się 18 i 19 maja w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Konsultacje i stoiska z produktami będą dostępne od godz. 10:00 do 19:00. Sobotnie zajęcia dla maluchów będą prowadzone w godz.: 12:00-18:00. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

 

Zobacz miejsce wydarzenia

Zobacz także