W tym roku Dzień Dziecka w CMP będzie trwał cały miesiąc!

czwartek 01.06.2023 do piątek 30.06.2023

CMP Badamy Misie

Dziś w przychodniach Centrum Medycznego CMP wystartowała akcja „Zbadaj MIsię” . W tym roku Dzień Dziecka w CMP będzie trwał okrągły miesiąc. Przez cały czerwiec zapraszamy naszych najmłodszych Pacjentów do udziału w akcji ,,Zbadaj MIsię”.  Nasi lekarze zbadają nie tylko małych Pacjentów, ale również…  ich pluszowe maskotki!

Projekt ma na celu promowanie zdrowia i edukacji medycznej wśród najmłodszych Pacjentów w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a jednocześnie stworzenie przyjemnej atmosfery w gabinetach lekarskich. Pragniemy docenić rolę pluszowych przyjaciół Dzieci, angażując lekarzy w interakcje z nimi.

Na czym polega akcja?

Podczas tej inicjatywy zapraszamy Dzieci wraz ze swoimi ulubionymi maskotkami do naszych przychodni. Już podczas umówienia wizyty pracownicy Recepcji zapraszają Dziecko z jego ulubionym  misiem, który również zostanie przebadany. Nasz personel zmierzy misiowi ciśnienie, poświeci latarką do ucha, osłucha go stetoskopem, czy naklei plaster na łapkę. Może misiowi przydałby się bilans?

Chcielibyśmy, aby dzieci miały okazję doświadczyć przyjemnej atmosfery i zyskać nowe doświadczenie, poznając proces badania medycznego w sposób zabawny i pouczający.

Wierzymy, że taka forma interakcji pomoże Dzieciom oswoić strach i przekonać się, że wizyta u lekarza czy w punkcie pobrań nie musi budzić nieprzyjemnych skojarzeń, ale być pozytywną, pozbawioną obaw  przygodą!. Pragniemy tym samym docenić rolę pluszowych przyjaciół Dzieci, które mogą być pomocne także w tej sytuacji.

Każde dziecko, które w tym czasie odwiedzi gabinet w naszej placówce, otrzyma dyplom i naklejkę dla dzielnego misia.

 

 

Patronem akcji jest miastodzieci.pl.

 

Centrum Medyczne CMP to sieć przychodni posiadających obecnie 20 oddziałów na terenie Warszawy, Piaseczna, Łomianek, Józefosławia i Białej Rawskiej. Jest polską, rodzinną firmą, która powstała w 2002 roku. Jej misją jest dostosowanie się do potrzeb Pacjentów i ich zaspokojenie, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom rynku i rozwój oferty biznesowej. CMP oferuje prywatną opiekę specjalistyczną, a także realizuje wizyty z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na stałe współpracuje z ok. 400 podwykonawcami na terenie całej Polski i ok. 520 lekarzami i specjalistami. Opieką lekarską w CMP objętych jest ok. 800 000 Pacjentów, którzy realizują ponad 40 000 wizyt miesięcznie. Od 2019 r. firma prowadzi badania kliniczne m.in. w zakresie leczenia grypy czy chorób z obszaru pulmonologii, kardiologii i ginekologii, a obecnie również leków na COVID-19.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:patronatzdrowie