W Rodzicielskim kołowrotku – cykl webinarów dla Niebieskiej Linii

online

wtorek 27.04.2021 do wtorek 11.05.2021

W Rodzicielskim kołowrotku – cykl webinarów dla Niebieskiej Linii

„W rodzicielskim kołowrotku” – cykl 6 webinarów oferujących kompleksowy pakiet wiedzy z zakresu psychologii, pedagogiki, świadomego rodzicielstwa, rozwoju emocjonalnego.

Do kogo są skierowane?

Rodzice, pedagodzy, nauczyciele. Wszyscy ci, którzy poszukują odpowiedzi (m.in.) na pytania:

  • Jak każdego dnia wzmacniać poczucie wartości u dziecka?
  • Jak skutecznie wspierać dziecko?
  • Jak odkrywać jego talenty i mądrze pomagać w ich rozwijaniu?
  • Jak przekształcać konfliktowe sytuacje w cenne lekcje?
  • Jak zadbać o potrzeby wszystkich domowników, nie zapominając przy tym o sobie?
  • Jak rozwijać się w sytuacji kryzysowej?

Całkowity wpływ z Waszych wpłat przeznaczymy na rzecz Niebieskiej Linii IPZ – stowarzyszenia, które od 26 lat nieodpłatnie świadczy kompleksową opiekę psychologiczną, psychiatryczną i prawną na rzecz ofiar przemocy.

Prowadzące cykl webinarów zrzekają się jakiegokolwiek dochodu.

Dlaczego to ważne?

W pandemii liczba zgłoszeń przypadków przemocy wzrosła trzykrotnie. Niebieska Linia IPZ każdego roku wspiera ok. 1500 osób wielogodzinną, wielomiesięczną terapią. Obecnie – mierzą się z ogromnymi wydatkami na remont nowej siedziby. 360 metrów, 20 pomieszczeń. Wiemy, jak ważne są ich działania. Chcemy być częścią ich pięknego dzieła. Wierzymy, że i Wy poczujecie siłę, udzielając tego wsparcia.

Uczestnicząc w akcji zyskujesz dużą dawkę konkretnej wiedzy i jednocześnie wspierasz Niebieską Linię. Wspierając siebie i swoją rodzinę, niesiesz poMoc.

Dlaczego to co Wam powiemy na sześciu spotkaniach jest potrzebne?

Ostatni rok zmienił nasze życie, relacje, sposób postrzegania siebie i świata.

Jako rodzice zostaliśmy zmuszeni do weryfikacji własnych przekonań, systemów wartości i sposobu wychowywania. Dostaliśmy szansę spojrzeć na własne rodzicielstwo z nieco innej perspektywy.

Żyjemy w czasach nachalnej sprzedaży usług. Niesieni chęcią zapewnienia naszym Dzieciom najwyższych standardów życia – dajemy się złapać w ułudę zapewnień, że im więcej im damy, tym więcej im zagwarantujemy…

Jako matki, pedagożki, psycholożki, prowadzące działalność edukacyjną od kilkunastu lat, mówimy dziś z pewnością w głosie, że większość podobnych zapewnień, to naciąganie rzeczywistości.

Kim jesteśmy?

Cykl webinarów poprowadzą dla Was trzy kobiety – matki, specjalistki w swoich dziedzinach, pracujące z Dziećmi i ich Rodzinami od kilkunastu lat. Łączy nas praktyka i pasja do pomagania, inspirowania, wprowadzania zmian skutecznie i nieszablonowo.

Oferujemy Wam naszą wieloletnią wiedzę i doświadczenie i zapraszamy Was do współtworzenia tego wydarzenia. Webinary otwierają przestrzeń na poruszenie konkretnych i ważnych spraw dotyczących funkcjonowania rodzin w dzisiejszej rzeczywistości. Otwieramy te przestrzeń dla Was, zapraszając tym samym do zadawania pytań, rozwiewania wątpliwości, poszerzania perspektywy.

Dzielimy się z Wami odpowiedziami, które same chciałyśmy znać obserwując rozwój naszych Dzieci.
Twój udział równoznaczny jest z wpłatą darowizny w dowolnej kwocie (minimalna kwota jednej cegiełki 50zł 1 cegiełka = 1 webinar)
zachęcamy do zakupu kilku cegiełek na konto Niebieskiej Linii IPZ: 32 1090 1056 0000 0001 0128 5123 Bank Santander

Postaramy się także wesprzeć i dać garść praktycznych informacji rodzicom, którzy już mierzą się z problemem depresji swojego dziecka. Spróbujemy zobaczyć czego potrzebuje rodzina, w której choruje dziecko.

Całkowity wpływ za udział w webinarach przekazujemy na Niebieską Linię IPZ.
Twój udział równoznaczny jest z wpłatą darowizny w dowolnej kwocie (minimalna kwota jednej cegiełki 50zł. 1 cegiełka = 1 webinar)
Zachęcamy do zakupu kilku cegiełek na konto Niebieskiej Linii IPZ.

Aby wziąć udział w webinarze

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Dostępny na stronie webinaru.
2. Wpłać cegiełkę na konto Niebieskiej Linii IPZ: 32 1090 1056 0000 0001 0128 5123 Bank Santander.
W tytule wpisz “Darowizna NL i podaj 3 ostatnie cyfry numeru telefonu, który podajesz podczas rejestracji”. Przykład: Darowizna NL 865.
3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty otrzymasz od nas maila zwrotnego z dostępem do pokoju webinarowego, maila otrzymasz najpóźniej 3 dni przez wydarzeniem.

W razie pytań lub wątpliwości wyślij maila na adres: magdalena.wiatrowska@familypower.edu.pl

Zapisy

Webinar I – FrustRACJA – Jak dzięki świadomej obecności wzmacniać relacje w rodzinie i pozbywać się poczucia winy? – 30.04.2021, g. 18:00.
Webinar II – W potrzasku wrzasku – pogłębiamy kontekst świadomej pracy z emocjami. – Termin będzie podany wkrótce.
Webinar III – Dziecięcy opór – Twoje dziecko jest ciągle na NIE często także NUDZI się? – Termin będzie podany wkrótce.
Webinar IV – Akcja KomunikACJA – czyli jak się dogadać? – Termin będzie podany wkrótce.
Webinar V – Do sedna. O wzorcach i przekonaniach: Dlaczego powinniśmy kochać nasze dzieci mniej? Prowokatywnie i rzeczowo. – Termin będzie podany wkrótce.
Webinar VI – Trudności i wyzwania dorastania. Kiedy świat przerasta możliwości i depresja wkrada się do naszej rodziny. – Termin będzie podany wkrótce.

W Rodzicielskim kołowrotku – cykl webinarów dla Niebieskiej Linii
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie