Młodzi Tytani zabiorą widzów do opery i na kemping. Cartoon Network zaprasza na nowe odcinki serialu!

poniedziałek 18.11.2019 do piątek 29.11.2019

Młodzi Tytani zabiorą widzów do opery i na kemping. Cartoon Network zaprasza na nowe odcinki serialu!

Cartoon Network logoCartoon Network zaprezentuje w listopadzie zupełnie nowe odcinki serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”. Zespół nietypowych superbohaterów z DC Comics po raz kolejny popisze się zwariowanymi pomysłami na spędzanie wolnego czasu, zabawnym poczuciem humoru i oryginalnym stylem walki. Robin, Gwiazdka, Cyborg, Bestia i Raven przeżyją emocjonujące przygody, a wśród nich: spotkanie z rycerzem z Gotham, udział w kursie piękności i odwiedziny w operze.

W nadchodzących odcinkach niesforni obrońcy Jump City będą mieli do czynienia z legendarnym Batmanem. Człowiek–nietoperz wybierze się wraz z Gordonem na kemping w samym środku lasu, gdzie nie będą mogli oderwać się od telewizora. Na jego ekranie przewinie się niejedna zabawna historia z Młodymi Tytanami w rolach głównych! Kiedy indziej Raven przejdzie prawdziwą metamorfozę, na którą namówi ją reszta paczki. W efekcie wojowniczka wystąpi w konkursie piękności, by pojednać się ze swoim ojcem, potężnym Trygonem. Nietypowi nastolatkowie odwiedzą także operę, a gdy ta ich znudzi, zaczną śnić o występach we własnych spektaklach.

Nowe odcinki piątego sezonu „Młodzi Tytani: Akcja!” będzie można zobaczyć na antenie Cartoon Network już 18 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:40.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie