W małym kinie: Basia 2

FINA , Wałbrzyska 3/5 mapa

wtorek 21.01.2020

W małym kinie: Basia

Zapraszamy na styczniową odsłonę cyklu pokazów kinowych dla najmłodszych W małym kinie. W trakcie seansu mały kinoman, doświadczy dzieł polskiej i zagranicznej kinematografii, które będą dostosowane do wieku i możliwości poznawczych. Seans poprzedzi krótki wstęp, który pozwoli lepiej zrozumieć i zapamiętać ważne informacje.

WT | 21.01 | g. 10:00 | sala Ziemia Obiecana

Basia 2, reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Polska 2019, dubbing

Przygody Basi ponownie na dużym ekranie. Kontynuacja przygód rezolutnej 5-latki, znanej wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.

Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!

Pierwsze odcinki serii był sukcesem frekwencyjnym w polskich kinach (uzyskały najlepszy wynik dla polskiego serialu animowanego prezentowanego w kinach).
W nowym zestawie pokazane będą odcinki: Basia i taniec, Basia i pieniądze, Basia i telewizor oraz Basia i gotowanie.

Zasady uczestnictwa:

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz  https://forms.nina.gov.pl/malekino/ dostępny na stronie internetowej fina.gov.pl.

Więcej:  https://fina.gov.pl/event/basia-2-w-malym-kinie/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film