UD

W Julinek Parku Dzień Dziecka zaczyna się szybciej!

Julinek Park
🗺 mapa
📅 sobota 27.05.2023 do niedziela 28.05.2023
W Julinek Parku Dzień Dziecka zaczyna się szybciej!
Pora na kolejny weekend tematyczny w Julinku. Tym razem przeniesiemy się do baśniowego świata „Alicji w Krainie Czarów”, aby podążać za Alicją w jej niezwykłej podróży.

W dniach 27-28 maja na gości Julinka czekać będzie wyjątkowe wydarzenie! Zaprosimy Was do krainy baśni, gdzie każdy krok skrywa w sobie tajemnicę. Zanurzcie się w fascynującym świecie, w którym gra aktorska spotyka się ze spektakularnymi pokazami akrobatyki, hipnotyzującymi iluzjami oraz zapierającą dech w piersiach żonglerką. Spektakl „Barwy absurdu” ożywi historię Alicji i porwie w wir nieprzewidywalnych zdarzeń. Na scenie wystąpią: Marysia i Julian oraz AntiRabbity.

Oprócz cyrkowych przeżyć, na gości będzie czekać wiele innych ekscytujących atrakcji. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowano coś specjalnego! W Julinku pojawi się mobilne, interaktywne planetarium, w którym każdy będzie mógł wziąć udział w niezapomnianej podróży do najdalszych zakątków kosmosu. Czekać będą także m.in. gry i konkursy z nagrodami oraz przepyszne słodkości. Ponadto, po parku będą przechadzać się wielkie maskotki, prawdziwy mim oraz szczudlarz, zawsze chętnie do zrobienia wspólnego, pamiątkowego zdjęcia!

HARMONOGRAM 27-28 MAJA

12:30 – Mini pokaz cyrkowy – MAŁA SCENA

14:00 – Spektakl „Barwy absurdu” – Marysia i Julian – DUŻA ARENA

15:00 – Pokaz „Ambasador Krainy Czarów” – AntiRabbity

15:30 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA

16:00 – Spektakl „Barwy absurdu” – Marysia i Julian – DUŻA ARENA

17:00 – Mini disco – MAŁA SCENA

Niezmiennie, czekają na Was także wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku niezmiennie dostępne są:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku.

644 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent