W imieniu pszczół – premiera książki!

środa 12.05.2021 do środa 26.05.2021

W imieniu pszczół

Pszczoły i ich wpływ na życie człowieka znane są już od starożytności. A mimo to nadal ich świat pozostaje dla człowieka mało znany. Z czego to wynika? Być może z tego, że edukacja o pszczołach jest uproszczona do zapylania kwiatów i dawania miodu.

Pasieka Smakulskich uważa, że o świecie pszczół powinno się mówić dużo więcej i warto pokazywać go dzieciom. Bajka W imieniu pszczół robi to w sposób prosty i interesujący dla dzieci i ich rodziców. W dbałości o przyszłość naszą i naszych dzieci, powstała bajka edukacyjna, która oswoi dzieci z pszczołami, powie im jakie są ważne oraz nauczy je… pomocy pszczołom. Bo każdy może pszczołom pomóc !

Edukację oraz postawę proekologiczną warto szerzyć od najmłodszych lat. W najprzyjemniejszej dla dzieci formie, chcielibyśmy opowiedzieć im o:

  • “bąkach”, które będąc pszczołą, wcale nie są samcem popularnej pszczoły miodnej
  • małych żuczkach, z którymi walczy każdy pszczelarz
  • domach dla pszczół, które możesz wraz z dzieckiem postawić w ogródku
  • miodzie i innych produktach pszczelich.

Ta pierwsza bajka o pszczołach napisana przez pszczelarza podbija serca dzieci. Napisana z miłości i pasji do najważniejszych owadów na świecie.

TUTAJ szczegóły i możliwość zakupu bajki.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Pasieka Smakulskich logo

Pasieka Smakulskich

Tworzymy miejsce, w którym królestwo pszczół spotyka się z potrzebami współczesnego człowieka – z Twoimi potrzebami. Odwiedź nas i poczuj rytm natury. Zapraszamy do nas rodziny, które chcą odpocząć i pobyć razem. Podczas pobytu w naszym …

Więcej

Adres:

ul. 40-lecia 9
63-920 Pakosław


Kontakt:

606 797 815, noclegi 662 235 524
biuro@pasiekasmakulskich.pl
https://pasiekasmakulskich.pl/
facebook