W Gryfinie trwa akcja charytatywna -„Puszka dla głodnego brzuszka”

supermarkety Intermarche w Gryfinie

piątek 23.09.2016 do sobota 24.09.2016

bezdomne zwierzęta

Gryfińskie sklepy Intermarche oraz pięć świetlic wiejskich z terenu naszej gminy organizują akcję na rzecz Gryfińskiego Kojca i osób zajmujących się opieką nad bezdomnymi zwierzętami w naszym mieście.

Podczas akcji „Puszka dla głodnego brzuszka” będzie zbierana karma dla psów i kotów. Zbiórka rozpoczęła się w miniony piątek, ale wolontariusze będą zachęcać mieszkańców miasta i okolic do oddawania karmy w dwa najbliższe piątki i soboty (23 i 24 września oraz 30 września i 1 października ).

W sklepach sieci Intermarche pojawią się wolontariusze z Świetlic Wiejskich z Borzymia, Czepina, Dołgich, Krajnika oraz Krzypnicy. Młodzi ludzie będą zachęcać klientów do pozostawiania karmy w specjalnych koszach.

Akcję z ramienia Gryfińskiego Domu Kultury koordynuje pomysłodawczyni przedsięwzięcia, Barbara Kłonowska- instruktor Świetlicy Wiejskiej w Krzypnicy.

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Gryfiński Dom Kultury

Gryfiński Dom Kultury

Zadaniem Gryfińskiego Domu Kultury jest umożliwienie dzieciom, młodzieży, a także dorosłym mieszkańcom naszej gminy, rozwoju własnych zainteresowań i pasji oraz zaspakajanie potrzeb w zakresie tworzenia, uczestniczenia, odbioru wartości kulturalnych, poprzez kształtowanie wzorów aktywnego uczestnictwa w …

Więcej

Adres:

ul. Szczecińska 17,
74-100 Gryfino


Kontakt:

91-416-25-20
http://www.gdk.com.pl
facebook

Zobacz także