W bydgoskim kole Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA wiosna rozkwita warsztatami!

Bydgoszcz, ul. Goszczyńskiego 3, budynek SP 63 mapa

sobota 09.04.2016

110 zł

W bydgoskim kole Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA wiosna rozkwita warsztatami!

Kwietniowy warsztat już wkrótce! Bydgoskie koło Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA zaprasza już dziś!

Zapraszamy już na kolejne kompleksowe warsztaty! „Na co dzień i od święta w przedszkolu. Wspieranie holistycznego rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym” to propozycja dla wszystkich, którzy pracują lub chcą pracować z przedszkolakami i uczniami szkoły podstawowej.

Dowiecie się, na czym polega holistyczne podejście do rozwoju człowieka i dlaczego to podejście jest szczególnie ważne w przypadku dzieci. Poznacie sposoby pisania i korzystania ze scenariuszy zajęć tematycznych, imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych, festynów w przedszkolu i w szkole.

W programie wykorzystamy zabawy muzyczno-dramatyczne, działania plastyczne inspirowane muzyką i słowem, tańce, pląsy i piosenki, działania twórcze z wykorzystaniem gazet, świętowanie w grupie, gry planszowe jako sposób na ćwiczenie słuchu fonematycznego i utrwalanie pojęć matematycznych, działania pobudzające wyobraźnię i kształtujące świadomość własnego ciała, np. matematyczne miasteczko.

Termin: 9 kwietnia 2016r.
Czas trwania: 10 godzin dydaktycznych: 9:00-17:00
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Goszczyńskiego 3, budynek SP 63
Prowadzący: Irena Kalinowska, Anna Sorsa
Koszt: 110 zł (wpłata do 25 III 2016)
Zapisy: bydgoszcz@klanza.org.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie