Weleda
Weleda Baby

W Bażantowie rusza Junior Sport, Katowice

📅 czwartek 11.09.2014 do czwartek 25.06.2015
W Bażantowie rusza Junior Sport, Katowice

 

Zajęcia Junior Sport odbywają się dwa razy w tygodniu w różnych grupach zainteresowań. Cena za cały semestr to 500 zł. Koszt jednego miesiąca to 150 zł. Zapisy i szczegóły naboru w recepcji Bażantowo Sport, mailowo: sport@bazantowo.pl lub telefonicznie: 32 350 20 93

Dla każdego coś sportowego!
O sekcjach działających w ramach programu Junior Sport opowiada Anna Boryczka, menadżer Bażantowo Sport.

Tenis
W naszej szkółce tenisa trenuje ponad 150 dzieci pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów. Dzieci pogrupowane są według poziomu zaawansowania i wieku. Zainteresowanych profesjonalną sekcją tenisa zapraszamy do nowoutworzonego klubu sportowego tenisa z sekcją sportową dla dzieci wieku 5-10 lat pod okiem trenera kadry Polski. Wkrótce pierwsze zajęcia kwalifikujące do klubu.

Squash
Sekcja squash to tegoroczna nowość w naszej ofercie i wynik ogromnego zainteresowania tą dyscypliną podczas Sportowego Lata w Bażantowo Sport. Squash – nowa, dynamicznie rozwijająca się dyscyplina dla aktywnych, nie wymaga od początkującego dużej wiedzy i daje bardzo szybkie efekty nauki.

Gimnastyka akrobatyczna
Sekcja akrobatyczno-taneczna, to propozycja dla dzieci, w ramach której prowadzone są zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej, akrobatyki sportowej, tańca współczesnego, hip hopu z elementami breakdance oraz zajęcia choreograficzne.

Karate
Karate to nie tylko sztuka walki, to także trening samego siebie. Rozpoczęty w dzieciństwie, wpływa pozytywnie na rozwój dziecka. Dzieci trenujące karate uczą się panować nad swoimi emocjami, są bardziej cierpliwe i opanowane. Oprócz tego sztuka walki pomaga dziecku właściwie rozwinąć koordynację ruchową. Zajęcia w Bażantowo Sport prowadzi trener związany z Karate Kyokushin od 1979 roku. Posiadacz stopnia mistrzowskiego 2 Dan. Licencjonowany instruktor Polskiego Związku Karate.

Piłka nożna

Nasza szkółka zajmuje się piłkarskim szkoleniem dzieci i młodzieży. Pod fachowym okiem doświadczonego instruktora mali piłkarze uczą się obchodzić z piłką, uczestniczą w rozgrywkach ligowych i turniejach.

Ścianka wspinaczkowa

Żeby poczuć się jak Spiderman wystarczy lina, uprząż, przyrząd asekuracyjny i dobre buty. Wspinaczka ściankowa to dyscyplina wywodząca się ze wspinaczki wysokogórskiej. I choć nie ma długoletniej tradycji, z roku na rok zyskuje na popularności. Wspinaczka ściankowa to sport, który wymaga niezłej kondycji ogólnej, silnych rąk. To doskonały sposób na rozwój wszystkich partii mięśni. Podczas wspinania młodzi adepci naszej sekcji wspinaczkowej nabierają świadomości własnego ciała.

 

436 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent