Vocalove – bezpłatne zajęcia wokalne dla młodzieży i dorosłych

Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23 mapa

wtorek 06.09.2016 do niedziela 18.09.2016

bezpłatne

zajęcia wokalne dla młodzieży bezpłatne
Już we wrześniu rusza VOCALOVE – bezpłatne zajęcia wokalne w zespole. Jeśli jesteś uczniem/uczennicą gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej i chcesz wyśpiewać się dla przyjemności w piosenkach, które lubisz, a przy okazji rozwinąć się wokalnie – wpadnij do nas! Śpiewamy w każdą środę o godz. 15:30 w PROMie Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23.
Repertuar ustalamy z uczestnikami zajęć, jesteśmy otwarci na propozycje. Zajęcia poprowadzą profesjonalni muzycy i akompaniatorzy – o tym już wkrótce 🙂 Szukajcie nas na facebooku:
Chcesz z nami pośpiewać? Daj nam znać: biuro@muzykajest.pl lub tel. 605 225 849
Projekt jest realizowany w ramach programu Akcja Labirynt. finansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Projekt organizuje Fundacja Muzyka jest dla wszystkich, a partnerem projektu jest PROM Kultury Saska Kępa.


Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Prom Saska Kępa dla dzieci zajęcia muzyczne

PROM Kultury Saska Kępa

W PROMie odbywa się blisko 40 wydarzeń miesięcznie. W budynku działa m.in. Kino Kępa, Mały Teatr Kępa i dwie galerie. Jest także wiele cyklicznych wydarzeń, jak cykl koncertów jazzowych Cały ten jazz!, Rejsy po literaturze, Teatr …

Więcej

Adres:

ul. Brukselska 23, 03-973 WarszawaKontakt:

(22) 277 08 03
biuro@promkultury.pl
http://promkultury.pl/
facebook

Zobacz także