VIVO! Piła zaprasza na warsztaty z RKO i pokaz samoobrony

VIVO! Piła mapa

poniedziałek 06.12.2021

VIVO! Piła zaprasza na warsztaty z RKO i pokaz samoobrony

Co zrobić w sytuacji zagrażającej życiu? Wypadek, zadławienie, zapaść – to sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale możemy nauczyć się na nie prawidłowo reagować. Już niebawem w VIVO! Piła odbędą się warsztaty pierwszej pomocy. W poniedziałek, 6 grudnia, w godz. 10.00-18.00 uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę nie tylko o czynnościach ratunkowych, ale także o samoobronie i profilaktyce uzależnień.

Na naukę nigdy nie jest za późno, szczególnie jeśli w grę wchodzi ludzkie życie! Przekonuje o tym VIVO! Piła, zapraszając na warsztaty z pierwszej pomocy. Już 6 grudnia wykwalifikowani medycy odwiedzą pilskie centrum handlowe i pokażą, jak prawidłowo opatrywać rany, jak wygląda ułożenie w pozycji bocznej bezpiecznej, co robić w przypadku zadławienia, a także jak przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową u dzieci i dorosłych. Oprócz szkolenia z pierwszej pomocy, zaplanowany jest również pokaz samoobrony, podczas którego odwiedzający zdobędą praktyczną wiedzę o skutecznej obronie przed napastnikiem. Instruktorzy podpowiedzą, jak prawidłowo oceniać zagrożenie oraz jak zareagować w niepokojącej sytuacji. Poruszą też temat profilaktyki uzależnień i z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

– Żyjemy w czasach, kiedy umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest niezbędna. Każda osoba potrafiąca prawidłowo zareagować w niebezpiecznej sytuacji pełni nieocenioną rolę w tzw. łańcuchu przeżycia tłumaczy Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.  Nadchodzące wydarzenie w naszym centrum handlowym to doskonała okazja, aby w przyjemnych okolicznościach i pod okiem świetnych specjalistów, nauczyć się RKO czy technik samoobrony dodaje.

Warsztaty pierwszej pomocy w VIVO! Piła odbędą się w poniedziałek, 6 grudnia, w godz. 10.00-18.00. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl