VIVO! Piła rozdaje prezenty podczas mikołajkowej transmisji na Facebooku

VIVO! Piła mapa

niedziela 06.12.2020

VIVO! Piła rozdaje prezenty podczas mikołajkowej transmisji na Facebooku

Wielkimi krokami zbliża się jedno z ulubionych świąt wszystkich dzieci i dorosłych, Mikołajki. W związku z wyjątkowymi okolicznościami, VIVO! Piła przygotowało alternatywną odsłonę wydarzenia, która niewątpliwie spodoba się każdemu. Pilskie centrum handlowe, 6 grudnia o godz. 14:00, zaprasza na mikołajkową transmisję na żywo, podczas której będą się odbywać m.in. zabawy, śpiewanie kolęd czy konkursy z nagrodami. Nie zabraknie również możliwości zdania pytań Świętemu Mikołajowi.

Już w najbliższą niedzielę wprost z Facebooka VIVO! Piła nadawany będzie live z udziałem wyjątkowego gościa. Długobrody przybysz z Laponii, wraz ze swoimi pomocnikami, zadba o liczne atrakcje dla całych rodzin. Sprawdźmy zatem, co przygotowano! Uczestnicy spotkania online wspólnie z animatorami ustalą listę przedświątecznych zadań, dowiedzą się jak własnoręcznie przygotować ozdoby choinkowe czy poznają ciekawostki o bohaterze dnia. Dodatkowo maluchy będę miały również okazję do rozmowy ze Świętym Mikołajem i zdania mu pytań, nawet tych najtrudniejszych. Uwaga! W czasie wydarzenia należy być szczególnie czujnym i skupionym – podczas wymienionych aktywności będą zadawane zagadki i rozdawane nagrody. Dla najbardziej aktywnych przewidziano karty podarunkowe do VIVO! Piła oraz liczne nagrody rzeczowe.

Udział w transmisji to doskonała okazja do spędzenia rodzinnej niedzieli i wspólnej zabawy z ulubieńcem najmłodszych. Dodajmy, że dzieci już teraz mogą przygotowywać pytania oraz układać wierszyki, które z pomocą rodziców zaprezentują św. Mikołajowi 6 grudnia, na fanpage’u VIVO! Piła.

Wyjątkowe okoliczności wymagają niecodziennych rozwiązań – dlatego też z myślą o bezpieczeństwie naszych najmłodszych gości oraz ich rodzin, przygotowaliśmy wirtualną odsłonę spotkania ze Świętym Mikołajem. Mamy nadzieję, że uda nam się wprowadzić w ich domach świąteczną atmosferę. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w wydarzeniu i spędzenia niedzielnego popołudnia z VIVO!  – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Mikołajkowa transmisja VIVO! Piła startuje 6 grudnia o godz. 14:00. Zaplanowano 4 wejścia na żywo – każde o pełnej godzinie. Link do wydarzenia: https://pl-pl.facebook.com/events/397574068182395/.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

Wiosenne kurtki 5.10.15

ZOBACZ TAKŻE:Mikołaj