VIVO! odpala wrotki

VIVO! Krosno, Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno mapa

piątek 15.07.2022 do sobota 13.08.2022

VIVO! odpala wrotki

Już w najbliższy piątek, 15 lipca, na parkingu VIVO! Krosno pojawi się profesjonalna wrotkarnia z działającą na jej terenie wypożyczalnią sprzętu. W przygotowanej strefie na udaną zabawę mogą liczyć zarówno miłośnicy jazdy na wrotkach, jak i początkujący, którzy będą mogli trenować pod czujnym okiem instruktorów.    

Wrotkarnia w VIVO! Krosno to miejsce dla wszystkich, którzy chcą aktywnie wypoczywać przy dobrej muzyce  – niezależnie od wieku, umiejętności sportowych czy kondycji fizycznej. O profesjonalną pomoc i fachowe porady zadbają dostępni na miejscu instruktorzy, którzy zaznajomią początkujących zawodników z różnorodnymi technikami jazdy i specyfiką sprzętu. Wstęp na tor oraz korzystanie z wypożyczalni wrotek są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Tor o powierzchni 170 mkw. uzupełni strefa relaksu wyposażona w wygodne pufy i leżaki.  Ponadto na terenie wrotkarni zaplanowano różnorodne zabawy i konkursy dla uczestników.

Wrotkarnia w VIVO! Krosno czynna będzie w dniach 15 lipca-13 sierpnia – od poniedziałku do soboty w godz. 12.00-20.00.

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! Zapraszamy.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne