VIVO! Krosno zaprasza na ferie zimowe w formie online

VIVO! Krosno mapa

poniedziałek 11.01.2021 do piątek 15.01.2021

VIVO! Krosno zaprasza na ferie zimowe w formie online

4 stycznia w całej Polsce rozpoczęły się ferie zimowe. W dobie pandemii wypoczynek uczniów wygląda nieco inaczej niż dotychczas, dlatego też VIVO! Krosno wraz z Karpacką Państwową Uczelnią w Krośnie, Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym i Fundacją SOS na Ratunek przygotowali dla dzieci niezwykle ciekawe warsztaty online, realizowane w formie spotkań na żywo. Zajęcia zaplanowano w dniach 11-15 stycznia w godz. 9.00-12.30.

Spotkania dla dzieci odbywać się będą na profilu facebook VIVO! Krosno oraz platformie ZOOM (wykłady prowadzone przez Uczelnię). Zajęcia zostały podzielone na 3 bloki tematyczne:

Blok I – zajęcia dla wszystkich prowadzone na profilu Facebook VIVO! Krosno

9.00-10.00 – W tym czasie ratownicy GOPR zaprezentują m.in. sprzęt ratowniczy wykorzystywany w akcjach ratunkowych, nauczą dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy, opowiedzą o niezwykłych psach-ratownikach oraz pokażą, jak wyglądają ich szkolenia. Zajęcia nie uwzględniają granic wiekowych – może uczestniczyć w nich każdy.

Blok II – zajęcia na platformie ZOOM (dla dzieci 8 – 12 lat)

10.15-11.15 – W tym czasie za pomocą platformy ZOOM i pod czujnym okiem wykładowców Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, odbywać się będą kreatywne zajęcia naukowe przeznaczone dla dzieci w wieku 8-12 lat. Uczestnicy wykładów dowiedzą się na czym polega programowanie i projektowanie 3D, usłyszą wiele interesujących ciekawostek o napędach elektrycznych stosowanych w pojazdach oraz poznają przydatne strony i aplikacje turystyczne. Niewątpliwie ciekawym tematem będą także ….. „Szklane zagadki”.

Na zajęcia z KPU należy się zarejestrować za pomocą specjalnego formularza, znajdującego się pod linkiem http://kpu.krosno.pl/kreatywneferiekpuvivo. Formularz będzie aktywny do 10 stycznia, do godz. 23.59.

Blok III – zajęcia prowadzone na profilu Facebook VIVO! Krosno (dla dzieci 5 – 10 lat)

11.30-12.30 – Właśnie w tym czasie na profilu Facebooku realizowana będzie transmisja na żywoz  pasjonujących warsztatów tanecznych, plastycznych oraz gastronomicznych. Zajęcia te sa dedykowane dla dzieci w wieku 5-10 lat. Dla uczestników zajęć przewidziane są liczne upominki.

Zapowiada się świetna zabawa. I to wszystko bez wychodzenia z domu!

Szczegółowe informacje i harmonogram zajęć dostępne są na stronie internetowej  www.vivio-krosno.pl oraz kpu.krosno.pl

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne