VIII Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne Radosne Serca – Bydgoszcz

VIII Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne Radosne Serca – Bydgoszcz

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
🗺 mapa
📅 czwartek 11.05.2017 do niedziela 21.05.2017
VIII Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne Radosne Serca - Bydgoszcz
Uważasz, że jesteś wyjątkowy i masz talent? Od zawsze marzysz by tańczyć, śpiewać, malować, realizować się aktorsko? Chcesz spełnić swoje marzenia i wystąpić przed szeroką publicznością? VIII Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne „Radosne Serca” organizowane przez Fundację „Nowe Pokolenie” z Bydgoszczy to propozycja właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 19 lat z bydgoskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, placówek opiekuńczo-wychowawczych i kulturalnych, uczestników i laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc, w dniach 26.06 – 7.07.2017 r. Uczestnicy zgodnie z zainteresowaniami i talentami zostaną podzieleni na 4 grupy artystyczne: plastyczną, taneczną, teatralną i wokalną. W obrębie każdej z tych grup będą odbywały się codziennie 4 godziny zegarowe warsztatów. Każdy z uczestników będzie mógł również skorzystać z dodatkowych warsztatów artystycznych zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. W trakcie trwania projektu uczestnicy wezmą udział w spotkaniach z artystami i instruktorami zaproszonymi gościnnie na warsztaty. Projekt będzie realizowany przy współudziale partnerów w postaci różnych instytucji kulturalnych, organizacji pozarządowych i firm, aby zapewnić uczestnikom jak największą wszechstronność zajęć oraz zmotywować ich do dalszego artystycznego rozwoju po zakończeniu projektu. Czas wolny od zajęć będzie wypełniony różnymi kulturalnymi atrakcjami. Ramy programu są ukierunkowane na zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, ale również na pracę w grupach, zabawy i gry twórcze. Intensywne 12-dniowe warsztaty zakończą się autorskim widowiskiem w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy w wykonaniu uczestników projektu, prezentacją multimedialną z przebiegu warsztatów oraz wernisażem prac plastycznych.

Jeśli masz ochotę razem z nami rozwijać swój talent zajrzyj na stronę internetową Fundacji www.nowe-pokolenie.pl i do 21 maja 2017 r. wyślij kartę zgłoszeniową na adres organizatora. Każda placówka zgłosić może maksymalnie 3 kandydatów. Komisja, która podda weryfikacji karty zgłoszeniowe, będzie brała pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia kandydatów, ich wszechstronność, opinie wychowawców.

To szansa dla Ciebie! Skorzystaj z niej. Zapraszamy.

Partnerzy:
Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Opera Nova w Bydgoszczy, Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy, Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, Studio Tańca Bohema, Teatr Polski im. H. Konieczki w Bydgoszczy, Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy, Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy

Współfinansowanie zadania: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Województwo Kujawsko-Pomorskie w Toruniu, Miasto Bydgoszcz

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie