VIII Maraton Gier w Pałacu Młodzieży

Łódź, aleja Wyszyńskiego 86 mapa

sobota 17.03.2018

bezpłatny

VIII Maraton Gier w Pałacu Młodzieży

Już 17 marca 2018 r. wszystkich miłośników gier, którzy szukają pomysłu jak ciekawie spędzić wolną sobotę zapraszamy do Pałacu Młodzieży na MARATON GIER. Jest to otwarta impreza towarzyska, zarówno dla maluchów z rodzicami, jak i młodzieży, studentów, dorosłych i seniorów.

Zachęcamy Łodzian do bycia tego dnia z nami i wspólnej zabawy poza domem. Chcemy zmobilizować jak najwięcej osób do oderwania się od telewizora i komputera, spędzania aktywnie tego czasu w towarzystwie przyjaciół, pionków i gier.

MARATON GIER rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 19.00, a do zabawy można włączyć się w każdej chwili. Na zakończenie imprezy wszyscy wezmą udział w loteryjce fantowej, zatem każdy uczestnik wyjdzie od nas z pamiątką.

Zapraszamy !!!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
pałac młodzieży logo

Pałac Młodzieży im. J. Tuwima

Pałac Młodzieży to otwarta na potrzeby środowiska, nowoczesna, atrakcyjna, reprezentacyjna dla miasta województwa i państwa placówka zajęć pozaszkolnych. Drzwi Pałacu Młodzieży są otwarte dla dzieci i młodzieży pragnącej czas wolny spożytkować na rozwój osobowości, talentów, zainteresowań …

Więcej

Adres:

al. Wyszyńskiego 86
94-050 Łódź


Kontakt:

42 688 52 15
promocja@palacmlodziezy.lodz.pl
http://www.palacmlodziezy.lodz.pl
facebook