VII Letni Gościniec Artystyczny

Park Kombatantów mapa

niedziela 19.08.2018

VII Letni Gościniec Artystyczny

Cykl 4 imprez kulturalnych, w trakcie których w zaaranżowanym „mini amfiteatrze” będziemy mogli przenieść się dzięki zaproszonym artystom m.in. do Argentyny, Włoch, Rosji, posłuchać przebojów muzyki klasycznej, a także polskiej muzyki lat 50-tych i 60-tych.

Przedsięwzięcie w swoim założeniu posiada walory edukacyjne oraz integrujące społeczność lokalną. Zamierzamy zachęcić do wspólnego muzykowania, nauki tańców regionalnych, wykonania prac plastycznych nawiązujących do tematyki poszczególnych spotkań artystycznych. Atutem projektu, oprócz atrakcyjnych scenicznych prezentacji muzycznych, są bez wątpienia zajęcia warsztatowe prowadzone przez animatorów – specjalistów z poszczególnych dziedzin sztuki. Pod ich kierunkiem zostaną zrealizowane zajęcia o charakterze interdyscyplinarnym dla najmłodszych uczestników.

Park Kombatantów, godz. 15.15-17.45

Organizator: Stowarzyszenie Akademia Łucznica

W razie niepogody impreza przenoszona będzie do sali Artystycznego Domu Animacji „ADA”.

5 sierpnia
Liza Wesołows ka (sopran) & Przyjaciele
(skrzypce, instr. klawiszowy)
Spotkanie z muzyką klasyczną w najlepszym wydaniu. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane utwory znane i lubiane z kręgu muzyki klasycznej, w tym pełne przepięknych melodii przeboje muzyki operowo-operetkowej.

19 sierpnia
Zespół Dancing Band
(akordeon, gitara)
Artyści zafascynowani przebojami dancingów lat 50/60 stworzyli zespół wykonujący w nowej odsłonie utwory, które królowały w restauracjach, klubach sanatoryjnych czy na miejskich zabawach. Bez tańca się nie obędzie!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:muzykasztuka