VII Festiwal Muzyczny Pięciolinia Marzeń

czwartek 16.04.2015 do sobota 18.04.2015

VII Festiwal Muzyczny Pięciolinia Marzeń

Na terenie województwa łódzkiego oraz naszego miasta istnieje liczna grupa uzdolnionych muzycznie dzieci i młodzieży, doskonalących swoje umiejętności na różnego rodzaju zajęciach wokalnych i instrumentalnych. Bałucki Ośrodek Kultury „Lutnia”, wychodząc naprzeciw potrzebie zaprezentowania się na scenie każdego początkującego artysty, organizuje Wojewódzki Festiwal Muzyczny – jedyną tego typu imprezę w regionie.

 
VII Wojewódzki Festiwal Muzyczny
Dzieci i Młodzieży
"Pięciolinia Marzeń"
16-18.04.2015
Bałucki Ośrodek Kultury "Lutnia",
ul. Łanowa 14, Łódź
 
 
Na terenie województwa łódzkiego oraz naszego miasta istnieje liczna grupa uzdolnionych muzycznie dzieci i młodzieży, doskonalących swoje umiejętności na różnego rodzaju zajęciach wokalnych i instrumentalnych.
Bałucki Ośrodek Kultury „Lutnia” wychodząc naprzeciw potrzebie każdego początkującego artysty do zaprezentowania się na scenie, organizuje Wojewódzki Festiwal Muzyczny – jedyną tego typu imprezę w naszym regionie.
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia w Łodzi logo

Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia

Bałucki Ośrodek Kultury „Lutnia” jest najmłodszą z placówek BOK,  działa od 1981 roku. Usytuowany jest w centrum osiedla mieszkaniowego Teofilów, blisko ulicy Aleksandrowskiej, co zapewnia dobrą komunikację z pozostałymi dzielnicami naszego miasta. Ośrodek zlokalizowany jest …

Więcej

Adres:

ul. Łanowa 14,
91-103 Łódź


Kontakt:

(42) 652-62-27
lutnia@w-s.pl
http://www.bok.lodz.pl
facebook