VI Bieg Mikołajowy z nadzieją

niedziela 06.12.2020 do niedziela 13.12.2020

VI Bieg Mikołajowy z nadzieją

W tym roku wyjątkowa wirtualna odsłona wydarzenia. Na każdego uczestnika, który pokona dystans 6 km na
dowolnie wybranej trasie w terminie 6-13.12.2020 r. i udokumentuje swoją aktywność (przesyłając do dnia 14 grudnia 2020 roku do godz. 15.00 na adres fundacja@nadzieja.bielsko.pl zdjęcia lub print screen z aplikacji bądź z zegarka) czeka medal. Jak co roku nagrodzimy również biegające elfy, Mikołaje, renifery i inne zimowe postacie – czekamy na zdjęcia na fundacja@nadzieja.bielsko.pl.

Zapraszamy do udziału Małych – w wózkach i na własnych nóżkach i Dużych, tych którzy biegają i tych którzy preferują spacer. Brak opłat startowych. Bieg został zorganizowany w ramach zadania _VI Bieg Mikołajkowy z Nadzieją_ dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Bielsko-Biała.

6. Biegowi Mikołajkowemu towarzyszy akcja BIEGAMY DOBRO – zbieramy herbaty owocowe, które przekażemy wraz z kartkami świątecznymi podopiecznym Domów Pomocy Społecznej. Dzieci nadesłały na konkurs plastyczny _PODARUJ ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ_ , ogłoszony przez Fundację, blisko 800 prac i tyle też chcielibyśmy zebrać herbat owocowych. Wspólnie możemy podarować odrobinę ciepła i świątecznej atmosfery.

REJESTRACJA https://bgtimesport.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie