Mikołajska 2, Kraków
📅 poniedziałek 04.11.2019 do niedziela 17.11.2019
V Krakowski Przegląd Interpretacji Piosenki Aktorskiej Wesołe Miasteczko 2019
Zapraszamy serdecznie Młodzież w wieku 13-19 lat do uczestnictwa w V Krakowski Przegląd Interpretacji Piosenki Aktorskiej Wesołe Miasteczko 2019!

Do Zobaczenia!!!

CELE I ZAŁOŻENIA PRZEGLĄDU:

Popularyzowanie wśród młodzieży piosenki aktorskiej, rozumianej jako wykonywanie piosenek z interpretacją teatralno-aktorską ze szczególnym uwzględnieniem u wykonawców świadomości tekstu piosenek. Stwarzanie możliwości zaprezentowania się uczestników Przeglądu przed jury i publicznością. Spotkanie i integracja osób z zamiłowaniem do piosenki aktorskiej. Promowanie kultury muyzcynej i wzkonawcw o różnorodnej wrażliwości artystycznej i scenicznej. Propagowanie polskich twórców tekstów piosenek (A.Osiecka, J.Przybora etc).

16-17.11.2019

ORGANIZATORZY:
TEATR STUDIO w Krakowie
w Krakowskim Forum Kultury ul. Mikołajska 2 w Krakowie

ADRESACI PRZEGLĄDU:
Młodzież w wieku 13-19 lat

KATEGORIE UCZESTNICTWA:
KATEGORIA I WIEKOWA – 13-15 lat
KATEGORIA II WIEKOWA – 16-19 lat

ORGANIZACJA FESTIWALU:

ETAP I – Eliminacje
Przesłuchanie nagrań utworów z KATEGORII I i II – nadesłanych przez osoby zgłaszające się do przeglądu.

ETAP II

V Krakowski Przegląd Interpretacji Piosenki Aktorskiej „Wesołe Miasteczko 2019”

16.11.2019 – DZIEŃ PIERWSZY PRZEGLĄDU (sobota) KFK ul. Mikołajska 2, Kraków
(próby sceniczne, przesłuchania festiwalowe)

17.11.2019 – DZIEŃ DRUGI PRZEGLĄDU (niedziela)
Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród, koncert laureatów V Krakowskiego Przeglądu Interpretacji Piosenki Aktorskiej „Wesołe Miasteczko 2019”.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Organizatorzy planują nagrody. Grand Prix Festiwalu, równorzędnie w dwóch kategoriach za zajęcie I, II i III miejsca. Przewidziane są również wyróżnienia, dyplomy uczestnictwa dla wszystkich biorących udział w II etapie Przeglądu.

Wszelkie dodatkowe informacje (regulamin, karta zgłoszeniowa) znajdują się na stronie www.artestudio.pl (kontakt poniżej)

www.artestudio.pl

e-mail: festiwalwesolemiasteczko@vp.pl